Art Restaurant Mánes je jeden z mých z oblíbených míst, o kterých budu psát

 Vzhledem k událostem, které v posledních měsících proběhly a vzniku pandemie, se začátek svatební sezony posunul na červen. Proto stále čekám na svou první svatbu tohoto roku. Tak jsem si řekl, že když nemohu psát o probíhajících svatbách či jiných zajímavých událostech, spojené s hraním, napíši o atraktivních místech, kde jsem jako DJ na svatbu nebo firemní večírek působil. Jsou skutečně krásná a vhodná k uspořádání Vaší akce. Podniky, o kterých budu psát, patří také k mým nejoblíbenějším v Praze.

RT RESTAURANT MÁNES 2
ART RESTAURANT MÁNES

Art Restaurant Mánes

V restauraci Mánes jsem poprvé vystupoval jako svatební DJ asi před čtyřmi lety. Krásné prostředí restaurace a terasa s romantickým výhledem na Vltavu mne naprosto uchvátili. Restaurace pojme až 130 hostů. Můžete si zde pochutnat na tradičních českých pokrmech.

Budova Galerie Mánes je velmi členitá. Kromě restaurace, kde skvěle vaří a terasy s grilem, je zde také kavárna a cukrárna jménem Art Café Mánes. V té si vychutnáte výbornou kávu a smlsnete si na skvělém dezertu. Posledním z míst je elegantní Lounge bar Mánes. Jedná se o skvostný interiér s nezaměnitelnou atmosférou a nádherným výhledem. Prostor Lounge baru je rozdělen na tři části. Hlavní prostor s barem, pánský salonek a dámský salonek.

Moje první akce zde mi v podstatě otevřela dveře do tohoto podniku. Oslovila mne manažerka restaurace, která s mou prací DJ byla velmi spokojená. Následně mi nabídla možnost spolupráce a série firemních večírků a svateb se na tomto krásném místě mohla naplno rozjet. Zažil jsem zde již mnoho akcí, soukromých oslav a svateb. Prostory si nemohu vynachválit. Jako DJ prostory Mánesu mohu všem vřele doporučit. Kromě skvělého jídla a pití si zde vychutnáte velice příjemné a romantické prostředí. Ani milý personál Vás určitě nezklame a třeba právě já budu Váš DJ na svatbu nebo firemní večírek :-)