Barešuv ranč

Barešův ranč

Barešův ranč je opravdu jedinečné místo pro Vaši svatbu. Zvláště, jestliže jste romanticky založeniDominantou areálu je indiánský stan s otevřeným ohništěm. Součástí areálu je rybník Jaroušek, ustájení poníků a koní a výběh chovu farmové zvěře, kde uvidíte bizony, jeleny evropské, daňky nebo muflony. V rybníku chováme kapry, candáty, úhoře, štiky, jesetery, amury, líny nebo pstruhy. To opravdu jinde v Čechách neuvidíte.

Barešův Ranč indiánský stan (1)
Barešův Ranč -mufloni

Barešův ranč se nachází 800 m za obcí Lužec nad Cidlinou ve východních Čechách. Ač není příliš vzdálen od menších měst Chlumec nad Cidlinou a Nový Bydžov, zaručí Vám dokonalé splynutí s přírodou. Je umístěn na samotě, mimo civilizaci. Díky stylizaci si můžete připadat jak v severní Americe z období divokého západu. Romantika zaručena!

Ubytování je zajištěno ve srubových dřevěných chatkách. Pro ubytované hosty je k dispozici venkovní plavecký bazén s lehátky, půjčovna kol a další sportovní aktivity. Mezi ně patří rybolov, projížďky na koních a ponících, jízdu kočárem, prohlídku výběhu chovu farmové zvěře, lukostřelbu. K projížďkám na rybníku Jaroušek jsou připraveny dvě pramice s vesly. V provozu také ruské kuželky, stolní fotbal a automat na šipky. Malí návštěvníci využijí dětské hřiště se skluzavkami, pískovištěm a trampolínou.

Zkušenosti

Barešův Ranč je malebné místo s množstvím unikátních atrakcí. Proto Vám doporučujeme, strávit zde alespoň svatební víkend nebo i delší čas, který vám nahradí líbanky.

Barešův Ranč