V rámci projektu Miminka do dlaně se v neděli 5.5.2019 v Praze – Obora Hvězda pořádal charitativní běh s názvem Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy, na který jsem byl jako DJ pozván. Cílem této akce bylo upozornit na problematiku předčasného porodu, vyzdvihnout špičkovou úroveň české neonatologie a finančně podpořit neonatologická oddělení, která o předčasně narozené děti pečují. V neposlední řadě šlo také o samotnou podporu rodičů předčasně narozených miminek, kteří jsou v nelehké situaci a s miminky na neonatologickém oddělení tráví čas.

Běh pro Miminka
Běh pro Miminka

Běh (procházková trasa) se konal na 2 a 5km a výtěžek z každého startovného byl rozdělen mezi 5 neonatologických oddělení perinatologických center v Praze. Konkrétně se jednalo o UPMD Podolí, VFN Apolinář, FN Motol, Bulovka, FTN Krč.

Běhu či procházky se účastnili všechny věkové kategorie, od samotných miminek v kočárcích, větších dětí až po seniory. Bohatý byl i odpolední program, který doprovázeli moderátoři Elen Černá a Aleš Valenta. Pro děti byly připraveny zábavná stanoviště či tvořivé dílny, taneční vystoupení Dance4mom, rozcvička s Hankou Kynychovou nebo koncert Terezy Maškové.

Mým úkolem bylo v mezičasech a pauzách pouštět muziku a bavit lidi kolem a jsem velmi rád, že jsem mohl být součástí této charitativní akce a přispět dobré věci.

Běh pro Miminka