V sobotu 3.8.2019 se v Praze v Letenském zámečku konala brazilská svatba Fernandy a Guie. Letenský zámeček se nachází v samotném srdci Letenských sadů. Je to jednopatrová novorenesanční budova s dvoupatrovou věží, která byla postavená v roce 1863 a patří mezi chráněné kulturní památky České republiky. Nachází se zde výborná restaurace, která má tradici více jak 150 let. Areál restaurace nabízí velice rozmanité prostory, i proto je toto místo snoubenci velice vyhledávané.

I přesto, že mezinárodní svatby čas od času hraji, například nedávná česko-americká svatba Jitky a Jamese v Martinickém paláci nebo červencová česko-španělská svatba v Selském dvoře, tak asi nikoho nepřekvapí, že na brazilské svatbě jsem byl jako DJ poprvé a musím uznat, že zážitek to byl ohromný. O lidech v Brazílii se říká, že jsou velice živí, přátelští a hluční a myslím, že to 100% platí :) Za zmínku stojí i to, že jsou to skutečně skvělí tanečníci a že tanec mají jednoduše řečeno v krvi.

Brazilská svatba

Technické zajištění

Kromě zajištění veškeré zvukařské techniky včetně několika repro beden, mikrofonu a celkového nasvětlení prostoru si snoubenci pronajali i projektor s plátnem, na kterém se v průběhu večera promítala videa a fotografie manželů, jejich rodin a přátel. Na přání snoubenců byl na místě i fotokoutek FunBox, u kterého se svatebčané po celý večer fotili a nutno podotknout, i perfektně bavili.

Samotná party byla neuvěřitelná a divoká, místy až nebezpečná :) Zpívalo se a tančilo celou noc, všichni svatebčané včetně novomanželů „pařili“ na parketě a sedícího hosta byste hledali jen těžko :)

Celý večer jsem si parádně užil, stejně jako novomanželé a všichni svatebčané. musím uznat, že prostředí Letenského zámečku je jedinečné. A každého nadchne krásný pohled na Prahu z tohoto místa.

Více o autorovi ZDE

DJs-nasvatbu