Plánování svatby je bezpochyby jednou z nejradostnějších událostí, ale může také pěkně potrápit. Musíte myslet na spousty věcí, jako jsou květiny, výzdoba, dort, dj na svatbu a zábava. Sestavení správného playlistu je velice klíčovým okamžikem zábavy, která se na svatbě bude odehrávat. A vzhledem k tomu, že se jedná o velmi romantickou událost, neměly by na vaší svatbě chybět i české ploužáky, které jsou stále ve velké oblibě.

No řekněte sami, ty rockové balady se dají srovnávat s těmi světovými, navíc velikou výhodou je, že neexistuje žádná jazyková bariéra, tudíž si můžete vybrat písničku nejen která krásné zní, ale která taky nezpívá o žádných tragédiích, smrti, nešťastné lásce apod.

Abychom vám ty naše krásné české ploužáky na svatbu připomněli, sestavili jsme seznam těch nejhranějších. Jsou mezi nimi jak staré pecky, tak i věci novější.

České ploužáky na svatbu
České ploužáky na svatbu

Seznam nejhranějších českých ploužáků na svatbě

1. David Koller – Chci zas v tobě spát – i když tato skladba patří pomyslně do těch spíše novějších, stále je velice oblíbená a často hraná.

2. Petr Kolář – Ještě že tě lásko mám – tak toto je klasika, která snad nesmí chybět na žádné svatbě.

3. Aleš Brichta – Dívka s perlami ve vlasech – že jste na tuto písničku málem zapomněli? Melodie i slova, která dokážou vyvolat emoce, o kterých jste nevěděli, že je máte.

4. Kryštof – Ty a Já – čím dál častější a novější věc.

5. Jiří Korn – Ještě tě mám plnou náruč – tato patří zaručeně k top českým ploužákům na svatbu.

6. Lucie Bílá a Petr Hapka – Dívám se, dívám – ploužák, který patří k těm zakončovacím.

7. Kryštof a Klus – Cesta – také novější, ale velmi povedená, co do melodie, ale i textu.

8. Petra Janů – Už nejsem volná – a máme tady další českou klasiku, bez které se neobejde žádná svatba.

9. Helena Vondráčková – Lásko má já stůňu – jedna pohádková nesmí prostě chybět a tato se velice povedla.

10. Tereza Kerndlová – Schody z nebe – toto je prostě takový milý český ploužák přesně na svatbu.

Vybrali jste si? Nebo jsme vám alespoň trochu poradili, možná něco připomněli a teď už pro vás bude playlist naprostá hračka. České ploužáky na svatbu jednoznačně patří a jsou stále hranějšími a oblíbenějšími.