Každý rok, začátkem června, přesněji 1.6., přichází den dětí a celá Česká republika pořádá programy, které by se zalíbily všem, bez rozdílu věku. V Praze takových míst najdete také víc. Tento rok jsme jako Dj na svatbu vynechal svatební party a byl jsem pozván jako DJ od mého kamaráda, který pracoval v Tescu v Edenu. Vyzval mě abych mu pomohl vytvořit lepší atmosféru právě na den dětí

Dětský den v Edenu
Dětský den v Edenu

Akce se odehrála v pražském Edenu ve Vršovicích, kde jsem společně s moderátorem, provázeli program a vytvářeli skvělou atmosféru, když se děti vraceli ze škol. K vidění bylo prasátko Pigi se svým výborným vystoupení vystoupení i se svojí skvělou parťačkou. Dále jste si mohli vytvořit fotky i ve fotokoutku, dát si cukrovou vatu. Když děcka když předvedli básničku nebo písničku, dostali dárek od moderátora.

I moderátor nebyl obyčejný, jednalo se o Patrika, ze skupiny Skremers. Sice na počátku dne narušilo špatné počací, které přišlo z ničeho nic a potrhalo i pár party stanů. Akci to ale nepřekazilo. Hned, jak se vyjasnilo, začalo se ojevovat či dál více dětských fanoušků, který právě končili ve školách. Zábava mohla začít. Na den dětí v Edenu, se odhadem zúčasnilo 1000 lidi, takže o zábavu bylo postaráno.

Dětský den
Dětský den

Dalším hostem, který byl pozván Tesco mobile, byl Pavel Cejnar. Pavel předváděl skvělou zábavu pro děti, kde vytvořil i zajímavou soutěž o mobilní telefon. Níže naleznete pár fotek i menšího video, co jsem vytvořil sám, co nám bude připomínat skvělou náladu, která v ten velký den panovala. Pokud máte děti, tak návštěvu Edenu doporučuji, právě na den dětí.

Více o autorovi ZDE

FCB