Výborný DJ na firemní party, se kterým budete maximálně spokojeni. V jeho hudebním repertoáru naleznete vše, co je potřeba k pořádné a velkolepé party. Dj na firemní večírek Honza, stejně jako většina našich DJs vlastní profesionální a velmi kvalitní techniku. Ozvučení a osvětlení bude tedy na vaší svatbě na top úrovni. Moderování Honzovi také není cizí a rád se ujme mikrofonu, když bude potřeba nebo když vycítí příležitost.

Jak se Honza stal DJ na firemních večírcích a jiných akcí ? Citujeme jeho slova:

Stejně jako převážná většina DJs , i já jsem začínal mixovat hudbu v klubech. Aktivně v klubech stále hraji, nicméně postupem času jsem zjistil, že na soukromých akcích jsou chtěné častěji „staré známé hity“, které v klubech poslední dobou až tolik žádané nejsou. Na soukromých akcích je využití těchto hitů stále velmi oblíbené, proto si toto hraní zde nadmíru užívám. Velice mě naplňuje, když se mi podaří na party pobavit a roztančit všechny hosty bez ohledu na věk. Svou hudbou se snažím zaujmout každého.

Honza je velice všestranný DJ, hudebně se velmi flexibilně dokáže přizpůsobit přání všech hostů. Jeho playlist je většinou popového zaměření. Má dlouhý a obsáhlý hudební repertoár, který uspokojí všechny věkové kategorie. Dokáže zahrát jakoukoliv písničku na Vaše přání, každý z hostů si tedy přijde na své.

Z Honzy vždy vyzařuje pozitivní energie, umí se perfektně přizpůsobit a díky své veselé povaze si dokáže získat jak Vás tak Vaše hosty a udržet zábavu až do ranních hodin.

Tohoto DJ na svatbu Honzu můžete vídat kromě soukromých oslav a party i v klubech Rodeo, Duplex, Staré lázně nebo studentských akcí pro vysoké školy, kde převážně hraje trochu tvrdší hudební styl, než který můžete slyšet na firemních večírcích.