Sympatický DJ Leoš se hraní věnuje od roku 2006. Odehrál více jak 1600 večerů, večírků, svateb, narozeninových oslav, festivalů či afterparty.

Jen za rok 2019 to bylo 152 party. Vybudoval si pravidelnou spolupráci s několika cluby, eventy či produkčními.

Můžete ho pravidelně slýchat a vídat v pražských klubech Phenomen, Techtle Mechtle, Termax, LeValmont, Rodeo Bar, nebo v letní sezóně u Modřanské cyklostezky a to konkrétně na RoubikeCoffe (areál Cukrkandl). Slyšet ho také můžete pravidelně v Charles Baru (Poděbrady).
Spolupracuje s módními značkami Lindex a Desigual, event agenturou Mr. Jones, krásným resortem Diamond House u Kouřimi, nebo také se společností SKANSKA Reality a.s a určitě stojí za zmínku i The Prague Outlet u letiště.

Hudební playlist, který má DJ na svatbu Leoš, je téměř neomezený. Co se týče clubů a diskoték, on sám nejraději hraje house a jakýkoli jeho styl.
Na svatbách a soukromých večírcích Vám zahraje téměř vše, nač si vzpomenete, hudbu od 60let až po současnost, československé hity i pop music.

Razí heslo „ To co dělám bych mohl dělat klidně jinak, jednodušeji, pohodlněji a s levnější výbavou. Pokud to má ale vypadat, znít a klient si z celkového výsledku má odnést jen to nejlepší, pak to musím dělat tak jak to dělám a příště to musí být zase o něco lepší“.

Leoš je opravdový profesionál a zkušený DJ na svatbu se smyslem pro detail a humor. Je velice flexibilní a dokáže se přizpůsobit všem Vašim přáním a požadavkům. Na každou svatbu jezdí pečlivě připravený a všechny si náležitě užívá, jakoby každá z nich měla být jeho poslední. I tento DJ Vám zahraje hudbu na přání, rád se ujme moderování celého programu. Poradí s harmonogramem, trendy či co zařadit či naopak nedělat. DJ Leoš rozproudil nejednu firemní party, o čemž se můžete sami přesvědčit v recenzích od našich spokojených klientů. Pokud si vyberete právě Leoše, jsme si jisti, že nebudete litovat.