Dj na firemní party Matouš je velmi sympatický, energický, upovídaný a pozitivně naladěný DJ. Zároveň mu nechybí profesionalita, kterou může potvrdit díky svým rozsáhlým zkušenostem z různých typů kulturních a společenských akcí. Jak on sám říká ,,bavit lidi ho baví“ :) Hraní má rád kdekoliv, ale  sezona firemních večírků patří k jeho nejoblíbenějším. Matouš má široký repertoár skladeb různých žánrů, proto ho nezaskočí žádné hudební přání. DJ Matouš je skvělá volba na vaší firemní party.

DJ Matouš působí profesionálně za mixážním pultem již 12 let. Má nepřeberné množství zkušeností jak z hraní v klubech, tak na firemních party či svatbách. Zároveň má zkušenost i z moderací kulturních či sportovních akcí. Pro svoji všestrannost je ideální volbou pro vaši firemní party či teambuilding.

 

 

Matouš je Dj na party, který dokáže všechny Vaše hosty zvednou ze židle a rozproudit pozitivní energii do všech koutů. Pokud si to budete přát, ochotně se chopí mikrofonu a atmosféru ještě vylepší svým moderováním. Je to všestranný DJ na svatbu, na přání Vám zahraje téměř cokoliv. Klienti si ho cení také díky jeho bezproblémové komunikaci, vždy se snaží vyjít maximálně vstříc všem Vašim požadavkům. Příjemným vystupováním a výbornou flexibilitou, Vám dokáže udělat z Vašeho velkého dne skvělý zážitek, na který budou všichni rádi vzpomínat. Díky širokému hudebnímu rozsahu, kterým disponuje, je schopný vyhovět snad každému přání a Vy i Vaši hosté budete mít protančené střevíce. Sám se sebou je spokojen, až když vidí spokojené vás. Samozřejmostí jsou i písničky na přání.

Momentálně ho můžete vídat ve známých klubech v centru Prahy i mimo ni. V sezoně také jako DJ vystupuje na pražské Náplavce. Výjimkou nejsou ani soukromé akce pro O2 Arenu při hokejových zápasech a pro Očko TV.