V průběhu měsíce října začíná sezona firemních večírků. Jako správný profesionální DJ na večírek, jsem se na toto období patřičně připravil. Každým rokem rozšiřuji svoje služby, klientům se snažím nabídnout maximum. Proto také nakupuji novou techniku. Naposledy jsem zainvestoval do silnější aparatury. Konkrétně do nových repro beden, které na večírcích hojně využívám. Další investicí byl můj nový MacBook, který je výborný na pořádnou videodiskotéku, kterou nejčastěji hrávám na vánočních večírcích a eventech.

DJ na firemní večírek
DJ na firemní večírek

Hudební produkce

Nejčastěji hraji klasickou audio produkci. V mém repertoáru najdete ty největší hity od let 60tých až po současnost napříč celým hudebním spektrem. Nedělá mi problém rock, pop, latino, oldies, československá hudba, ani všechny směry taneční hudby jednadvacátého století. U mě si vybere opravdu každý!

Skvělou hudbou mé dovednosti rozhodně nekončí. Absolvoval jsem moderátorský kurz na škole Applaus. Zde jsem se naučil správné výslovnosti i to jak řídit průběh svěřené akce. Čili nemusíte mít obavu mě angažovat na Vaší firemní párty, ples či sportovní akci i v roli moderátora. Kombinace DJ a moderátor v jedné osobě je praktická a ušetří Vám finance.

Jako DJ na Váš firemní večírek Vám také mohu nabídnout další mé služby. Od již zmíněné videodiskotéky, po karaoke, projektor s plátnem. Ale tím nabídka ještě nekončí! Mojí druhou velkou vášní je focení. Proto jsem pořídil fotokoutek, který přinese na vaši akci spoustu zábavy, a ještě si může každý odnést jedinečný dárek. Kdo má rád klasiku, tomu můžu pronajmout polaroid. Fotokoutek nabízím v kombinaci s DJ za zvýhodněnou cenu. Spolupracuji také s ostatními dodavateli. Doporučit Vám mohu profesionálního kouzelníka, karikaturistu, pole dance vystoupení, fire show, light show nebo skvělé fotografy či video kameramany.

Fotokoutek