DJ na ples

Dj na ples – Radek Šiml

Pokud hledáte kvalitního DJ na Váš ples, jsem tou správnou volbou.

Plesy vznikly v patnáctém a šestnáctém století na španělském a francouzském královském dvoře. Král Ludvík XIII. vymyslel tanec zvaný merleson. Jeho součástí bylo šestnáct figur a tančil se neuvěřitelnou hodinu a půl. Pokud milujete plesy, rozumím vám. Já jako svatební DJ ples miluji už více jak deset let. Velmi rád dorazím i na ten váš.

DJ na svatbu ples nabízí kdekoliv v Česku. Přijedu na jakékoli místo, na jakýkoli ples. Hudba na svatby může hrát i na vašem plese. Rád přijmu úlohu moderátora celým programem. V mém repertoáru jsou skladby z období šedesátých let minulého století až do současnosti. Hudba na svatbu stejně jako hudba na plese, potěší všechny věkové kategorie, jak ty nejmenší, tak i ty věkem starší. Každý si přijde na své. K dispozici mám více jak pět tisíc skladeb.

Moc rád vám zajitím i komplexní balíček všech profesí nutných pro ples – nejen DJ, ale i profesionálního fotografa, kameramana a koordinátorky celého plesu. Jsem připraven pro vás zajistit nezapomenutelnou zábavu, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Ples má být skvělým zážitkem.

DJ na ples

Ozvučení svatebního obřadu a produkce při svatební hostině

 • garantuji vysokou kvalitu zvuku
 • díky svému komplexnímu technickému vybavení spolehlivě ozvučím jakákoliv místa, včetně venkovních prostorů
 • světelné efekty
 • ozvučení obřadu včetně mikrofonů pro Vás a oddávajícího
 • poklidná hudba během svatební hostiny a dne
 • možnost si sestavit vlastní playlist či blacklist

Program odpolední zábavy

 • hudba během celého dne
 • moderování důležitých okamžiků v průběhu dne
 • moderování svatební zábavy, soutěží a her samostatně, či ve spolupráci se svědky nebo svatebčany

Večerní svatební párty

 • nepřetržitý proud Vaší oblíbené hudby z Vámi sestaveného playlistu
 • písničky na přání pro Vás a Vaše hosty
 • možnost karaoke a videodiskotéky ( promítání videoklipů na plátno )
 • pořádná párty až do rána :)
DJ na ples

Hraní mě naplňuje energií, kterou se snažím přenášet na lidi na tanečním parketě. Pracuji na maximální výkon. Součástí mého vybavení je kvalitní nasvícení celého prostoru a dokonalý zvuk. Vlastním profesionální zvukovou aparaturu disponující speciálními světelnými efekty. Miluji hru s efekty a všelijakými technickými vymoženostmi. Pokud to uvítáte, mohu dorazit i s obsáhlou videotékou. Videoklipy, které si vyberete, můžeme promítat na vašem plese a u toho se bavit.

Člověk se potřebuje bavit, člověk se potřebuje smát. Bude mi ctí přispět svým osobním dílem k jedinečnosti vašeho plesu nabídkou svých profesionálních služeb DJ na svatbu ples. Sdělte mi svá plesová přání a všechny své podmínky. Udělám vše pro to, abych je do posledního splnil. Pojďme z vašeho plesu udělat nezapomenutelný den.

Zkušenosti

Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top Gearu, klubu Postel nebo Duplexu.

Jsem DJ, který rozproudí nejen ples, ale i Váš firemní večírek nebo oslavu narozenin. Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, Ples setřiček pořádaný na pražském Žofíně, Stopka, Konica Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.

DJ na ples