DJ na svatbu Brno

Dj na svatbu Brno

Pokud hledáte kvalitního svatebního DJ Brno na Váš jedinečný den, jsem tou správnou volbou.

Prýgl se placatí od Bástru do Betléma. Pokud jste z Brna, rozumíte mi. A já vám také. Pro celé Brno i jeho okolí nabízím služby DJ na svatbu Brno. Pohybuji se pravidelně po celém štatlu, ale zahrát mohu rovněž na kdejakém berglu. Nemusíte mít fendry, že bych to nezvládl. Hraní na svatbách se věnuji už více jak deset let a pokaždé je pro mě velkou výsadou být součástí takových výjimečných dnů.

Svatební DJ Brno nabízí zábavu při celém svatebním programu. Nejen slavnostní hudba při obřadu, ale i hudba na svatby a následné svatební párty. Rád se stanu moderátorem vaší odpolední a večerní zábavy. Pravidelně pracuji s hudebním repertoárem od šedesátých let až po současnost. Hudba na svatbu uspokojí všechny věkové skupiny. Hraji pro mladé i pro ty starší. Každý najde svůj šálek čaje z více jak pěti tisíc skladeb, kterými disponuji.

Pokud si to budete přát, mohu s sebou přivést i profesionálního fotografa a kameramana, fotokoutek pro všechny návštěvníky nebo koordinátorku svatební zábavy. Protože je svatba výjimečným dnem, jsem připraven pro vás zajistit výjimečnou, nezapomenutelnou zábavu, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

DJ na svatbu Brno

Ozvučení svatebního obřadu a produkce při svatební hostině

 • garantuji vysokou kvalitu zvuku
 • díky svému komplexnímu technickému vybavení spolehlivě ozvučím jakákoliv místa, včetně venkovních prostorů
 • světelné efekty
 • ozvučení obřadu včetně mikrofonů pro Vás a oddávajícího
 • poklidná hudba během svatební hostiny a dne
 • možnost si sestavit vlastní playlist či blacklist

Program odpolední zábavy

 • hudba během celého dne
 • moderování důležitých okamžiků v průběhu dne
 • moderování svatební zábavy, soutěží a her samostatně, či ve spolupráci se svědky nebo svatebčany

Večerní svatební párty

 • nepřetržitý proud Vaší oblíbené hudby z Vámi sestaveného playlistu
 • písničky na přání pro Vás a Vaše hosty
 • možnost karaoke a videodiskotéky ( promítání videoklipů na plátno )
 • pořádná párty až do rána :)
DJ na svatbu Brno

Kromě světelný efektů se můžete těšit i na další technické pamlsky :) Jako svatební DJ vždy jezdím s pozitivní náladou a hraju si s efekty :) Nabízím také vlastní profesionální fotokoutek Funbox, který mám v kombinaci s DJ na svatbu za zvýhodněnou cenu.

Jako DJ na svatbu jsem hrál po celém území České republiky

Na svatbách jsem hrál po celém území republiky. Mimo jiné na hradě Karlštejn, zámku Troja, zámku Dobříž, v Martinckém paláci, ve Všeticích, v chateau St. Havel, St. Clara futura, v Alkronu, restaurace Mánes, Modrý mlýn, ve Villa Lanna, na Konopišti a Petřínských terasách, v Pavilónu Grébovka, v Hlubočepském zámku, v St. Třebešice, hotel The Mark, hotel Mandarin a na mnoha dalších kouzelných místech.

Zkušenosti

Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top Gearu, klubu Postel nebo Duplexu.

Jsem DJ, který rozproudí nejen svatbu, ale i Váš firemní večírek nebo oslavu narozenin. Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, Ples setřiček pořádaný na pražském Žofíně, Stopka, Konica Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.

DJ na svatbu Brno