DJ na svatbu Liberec

DJ na svatbu Liberec – Radek Šiml

Pokud hledáte kvalitního DJ na svatbu v okolí Liberece na Váš jedinečný den, jsem tou správnou volbou.

Narodili se zde světoví automobiloví velikáni jako Ferdinand Porsche nebo Tomáš Ende, hokejista Petr Nedvěd, herec David Švehlík, olympijská medailistka Zuzana Hejnová. Z Liberce pochází elita české zábavy, například král komiků Vlasta Burian, zpěvačka Olga Lounová nebo herci Oldřich Kaiser a Pavel Liška. Na kvalitní lidi má zkrátka Liberec genetický předpoklad.

Právě proto to do Liberce táhne i mě. DJ na svatbu Liberec Radek Šiml bude poctěn, pokud ho na svou slavnostní událost pozvete. Pohybuji se pravidelně po celé republice, ale směr Jizerské hory miluji. Hraní na svatbách se věnuji už více jak deset let a pokaždé je pro mě velkou výsadou být součástí takových výjimečných dnů.

Svatební DJ Liberec umí připravit zábavu pro celý svatební program. Od slavnostní hudby při obřadu, až do chvíle, kdy hudba na svatby musí utichat v ranních hodinách. Velmi rád se stanu moderátorem odpolední i večerní zábavy. Opakovaně pracuji s hudebním repertoárem od šedesátek až po současnost. Hudba na svatbu v mém provedení udělá radost všem věkovým skupinám. Hraji jak pro mladé, tak i pro ty starší. Každý si u mě najde tu svou oblíbenou skladbu z počtu více jak pěti, které mám k dispozici.

Bude-li to vaše přání, přivezu s sebou i profesionálního fotografa a kameramana, zajistím fotokoutek k samo focení pro všechny hosty nebo koordinátorku odpolední a večerní zábavy. Svatba je výjimečným dnem, proto jsem připraven pro vás zajistit nezapomenutelnou zábavu, a to přímo pro vás na míru.

DJ na svatbu Liberec

Ozvučení svatebního obřadu a produkce při svatební hostině

 • garantuji vysokou kvalitu zvuku
 • díky svému komplexnímu technickému vybavení spolehlivě ozvučím jakákoliv místa, včetně venkovních prostorů
 • světelné efekty
 • ozvučení obřadu včetně mikrofonů pro Vás a oddávajícího
 • poklidná hudba během svatební hostiny a dne
 • možnost si sestavit vlastní playlist či blacklist

Program odpolední zábavy

 • hudba během celého dne
 • moderování důležitých okamžiků v průběhu dne
 • moderování svatební zábavy, soutěží a her samostatně, či ve spolupráci se svědky nebo svatebčany

Večerní svatební párty

 • nepřetržitý proud Vaší oblíbené hudby z Vámi sestaveného playlistu
 • písničky na přání pro Vás a Vaše hosty
 • možnost karaoke a videodiskotéky ( promítání videoklipů na plátno )
 • pořádná párty až do rána :)
DJ na svatbu Liberec

Hraní mě naplňuje energií, kterou se snažím přenášet na lidi na tanečním parketě. Pracuji na maximální výkon. Samozřejmostí je kvalitní nasvícení celého prostoru a dokonalý zvuk. Přijedu s vlastní profesionální zvukovou aparaturu disponující speciálními světelnými efekty. Hru s efekty totiž miluju. Budete-li si to přát, dorazím i s obsáhlou videotékou hudebních klipů, které se mohou při odpolední a večerní zábavě promítat.

Kolikrát se člověk žení nebo vdává za celý svůj život? Svatba je vzácný okamžik. Proto si dovoluji k jedinečnosti vašeho svatebního dne nabídnou své

profesionální služby DJ na svatbu Liberec. Sdílejte se mnou svá přání i své podmínky. Pokusím se vám vyjít ve všem vstříc. Vytvořme spolu i pro vás z vaší svatby nikdy nezapomenutelný den.

Kromě světelný efektů se můžete těšit i na další technické pamlsky :) Jako svatební DJ vždy jezdím s pozitivní náladou a hraju si s efekty :) Nabízím také vlastní profesionální fotokoutek Funbox, který mám v kombinaci s DJ na svatbu za zvýhodněnou cenu.

Zkušenosti

Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top Gearu, klubu Postel nebo Duplexu.

Jsem DJ, který rozproudí nejen svatbu, ale i Váš firemní večírek nebo oslavu narozenin. Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, Ples setřiček pořádaný na pražském Žofíně, Stopka, Konica Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.

DJ na svatbu Liberec