DJ na svatbu

Dj na svatbu – Radek Šiml

Pokud hledáte kvalitního svatebního DJ na Váš jedinečný den, jsem tou správnou volbou.

Po celém Česku existuje asi 435 velkých i malých pivovarů. Neexistuje však město, které by se k pivu tak pojilo, jako je Plzeň. Pivo se začalo v Plzni vařit už léta Páně 1295, kdy městu český král Václav II. udělil várečné právo. Do Plzně jezdím rád nejen kvůli pivu. Pro celé Plzeňsko i jeho okolí nabízím služby DJ na svatbu Plzeň. Hraní na svatbách mám jako svou profesi už více jak deset let a pokaždé je to pro mě velká výsada.

Svatební DJ Plzeň nabízí zábavu po celý den svatby. Nejen samotná slavnostní hudba při obřadu, ale i hudba na svatby a následující svatební oslava – všude tam pro vás mohu být k dispozici. Rád se stanu zábavným moderátorem vaší odpolední a večerní párty. Můj repertoár čítá více jak pět tisíc skladeb od šedesátých let až po současnost. Hudba na svatbu je namixována pro všechny věkové skupiny. Hraji pro nejmenší, mladé i pro ty trochu starší.

Pokud si to budete přát, vezmu s sebou i profesionálního fotografa a kameramana, fotokoutek pro všechny svatební hosty nebo koordinátorku svatební zábavy. Protože je svatba naprosto výjimečným dnem, jsem připraven pro vás zajistit nezapomenutelnou zábavu, na kterou budete ještě hodně dlouho vzpomínat.

DJ na svatbu

Ozvučení svatebního obřadu a produkce při svatební hostině

 • garantuji vysokou kvalitu zvuku
 • díky svému komplexnímu technickému vybavení spolehlivě ozvučím jakákoliv místa, včetně venkovních prostorů
 • světelné efekty
 • ozvučení obřadu včetně mikrofonů pro Vás a oddávajícího
 • poklidná hudba během svatební hostiny a dne
 • možnost si sestavit vlastní playlist či blacklist

Program odpolední zábavy

 • hudba během celého dne
 • moderování důležitých okamžiků v průběhu dne
 • moderování svatební zábavy, soutěží a her samostatně, či ve spolupráci se svědky nebo svatebčany

Večerní svatební párty

 • nepřetržitý proud Vaší oblíbené hudby z Vámi sestaveného playlistu
 • písničky na přání pro Vás a Vaše hosty
 • možnost karaoke a videodiskotéky ( promítání videoklipů na plátno )
 • pořádná párty až do rána :)
DJ na svatbu

Hraní mě naplňuje energií, kterou se snažím přenášet na lidi na tanečním parketě. Pracuji na maximální výkon. Součástí mého vybavení je kvalitní nasvícení celého prostoru a dokonalý zvuk. Vlastním profesionální zvukovou aparaturu disponující speciálními světelnými efekty. Miluji hru s efekty a všelijakými technickými vymoženostmi. V případě vašeho přání je možné dovést videotéku s hudebními klipy, které se mohou při odpolední a večerní zábavě promítat.

Kolikrát za život se člověk žení nebo vdává? Proto si pokorně dovoluji k jedinečnosti vašeho svatebního dne nabídnou své profesionální služby DJ na svatbu Brno. Řekněte mi o svých přáních a podmínkách a já se je pokusím do poslední splnit. Vytvořme společně z vaší svatby nádherný den plný radosti.

Kromě světelný efektů se můžete těšit i na další technické pamlsky :) Jako svatební DJ vždy jezdím s pozitivní náladou a hraju si s efekty :) Nabízím také vlastní profesionální fotokoutek Funbox, který mám v kombinaci s DJ na svatbu za zvýhodněnou cenu.

Zkušenosti

Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top Gearu, klubu Postel nebo Duplexu.

Jsem DJ, který rozproudí nejen svatbu, ale i Váš firemní večírek nebo oslavu narozenin. Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, Ples setřiček pořádaný na pražském Žofíně, Stopka, Konica Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.