DJ na svatbu Vysočina

Dj na svatbu Vysočina – Radek Šiml

Pokud hledáte kvalitního DJ na vaši svatbu, jsem tou správnou volbou.

Jezdím tam rád. Je to poklidné, krásné místo. Vysočina. Na Vysočině se pohybuji pravidelně. Velmi rád dorazím do jakéhokoli z 35 měst nebo 704 obcí, které na Vysočině jsou. Přijedu jako svatební DJ Vysočina i do vesničky s nejdelším názvem v Česku, do Nové Vsi u Nového Města na Moravě. Na svatbách hraju už více jak deset let

Jako profesionální DJ na svatbu Vysočina nabízím zábavu po celou dobu konání svatby. Nenabízím jen hudbu podle vašeho vkusu při samotném obřadu. Hudba na svatby v mém podání nabízí zajištění zábavy i na následné svatební párty. Rád přijmu úlohu moderátora odpoledního a večerního programu. V mém repertoáru jsou skladby z období šedesátých let minulého století až po současnost. Hudba na svatbu potěší všechny věkové kategorie, jak nejmenší, tak i ty věkem starší. Každý si přijde na své. K dispozici mám více jak pět tisíc skladeb.

Součástí služeb, které vám nabízím, je i komplexní balíček všech profesionálních profesí nutných pro svatební zábavu – nejen DJ, ale i profesionálního fotografa, kameramana a koordinátorky celého svatebního dne. Jsem připraven pro vás zajistit nezapomenutelnou zábavu, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Svatba má být výjimečným dnem.

DJ na svatbu Vysočina

Ozvučení svatebního obřadu a produkce při svatební hostině

 • garantuji vysokou kvalitu zvuku
 • díky svému komplexnímu technickému vybavení spolehlivě ozvučím jakákoliv místa, včetně venkovních prostorů
 • světelné efekty
 • ozvučení obřadu včetně mikrofonů pro Vás a oddávajícího
 • poklidná hudba během svatební hostiny a dne
 • možnost si sestavit vlastní playlist či blacklist

Program odpolední zábavy

 • hudba během celého dne
 • moderování důležitých okamžiků v průběhu dne
 • moderování svatební zábavy, soutěží a her samostatně, či ve spolupráci se svědky nebo svatebčany

Večerní svatební párty

 • nepřetržitý proud Vaší oblíbené hudby z Vámi sestaveného playlistu
 • písničky na přání pro Vás a Vaše hosty
 • možnost karaoke a videodiskotéky ( promítání videoklipů na plátno )
 • pořádná párty až do rána :)
DJ na svatbu Vysočina

Hraní mě naplňuje energií, kterou se snažím přenášet na lidi na tanečním parketě. Pracuji na maximální výkon. Součástí mého vybavení je kvalitní nasvícení celého prostoru a dokonalý zvuk. Vlastním profesionální zvukovou aparaturu disponující speciálními světelnými efekty. Miluji hru s efekty a všelijakými technickými vymoženostmi. Pokud to uvítáte, mohu dorazit i s obsáhlou videotékou. Videoklipy, které si vyberete, můžeme promítat a u toho se bavit.

Protože je svatba posvátným, a přitom radostným dnem, bude mi ctí přispět svým osobním dílem k jedinečnosti tohoto dne nabídkou svých profesionálních služeb DJ na svatbu Vysočina. Sdělte mi svá přání a všechny své podmínky. Udělám maximum pro to, abych je do poslední splnil. Pojďme z vaší svatby stvořit nikdy nezapomenutelný den.

Zkušenosti

Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top Gearu, klubu Postel nebo Duplexu.

Jsem DJ, který rozproudí nejen ples, ale i Váš firemní večírek nebo oslavu narozenin. Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, Ples setřiček pořádaný na pražském Žofíně, Stopka, Konica Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.

DJ na svatbu Vysočina