DJ na večírek

DJ na večírek – Radek Šiml

DJ nejen na FIREMNÍ VEČÍREK, ale také na svatbu nebo sportovní akci

„Díky svým bohatým zkušenostem vám zařídím skvělou párty na soukromých večírcích nebo oslavách jakéhokoliv typu.“

Zábava musí být. Jak kdysi řekl Jan Werich, „kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.“ Světoznámý československý psycholog Vladimír Vondráček zase pravdivě pronesl: „Veselý večer je prospěšnější než tuba léků na uklidnění.“ A William Shakespeare na téma večírků dodal: „Zábava a činnost dělají hodiny krátkými.“

Neumíme vás zbavit nemocí, ale umíme vás pobavit. Náš dj na večírek zajistí kvalitní a neokoukanou zábavu pro jakékoli vaše setkání. Dj na oslavu cena za večírek nezajímá tak, jako vaše spokojenost. Proto si troufáme říct, že s našimi službami budete určitě spokojeni.

DJ na večírek
DJ na večírek

Pro jaké příležitosti

Pro jaké druhy akcí se služba dj na párty hodí? Ať už pořádáte firemní event, rozloučení s kolegou nebo kolegyní, rodinnou oslavu, svatbu, ples nebo se jen chcete potkat s pár přáteli, dj na party je připraven se postarat o komplexní zajištění zábavy. Samozřejmostí je, že plně respektujeme vaše individuální přání. Vaše spokojenost je totiž pro nás prioritou.

Dj na firemní večírek Praha dorazí nejen do Prahy a okolí, ale po domluvě na jakékoli místo v Česku. Nejsme ničím limitování. Opravdu rádi dorazíme kamkoli.

Reference

Mezi ty, kdo naše služby využili, patří mnoho českých i nadnárodních firem. Dj na firemní akci dlouhodobě spolupracuje s firmami jako eBay, Česká spořitelna, Československá obchodní banka (ČSOB), Campingaz, Hotel STEP, Hotel Don Giovanni, Palác Lobkowicz nebo Ples sestřiček pořádaném na pražském Žofíně.

Co vše ke službě patří

Pokud si objednáte službu „Dj na večírek“, co všechno můžete čekat? Mezi hlavní naše přednosti patří především bohaté zkušenosti s moderováním a zábavou na večírcích. Opravdu to neděláme poprvé. Za mnoho let jsme vychytali malé i větší mouchy a poznali, co klienti nejvíce oceňují a chtějí. A to ctíme a stále vylepšujeme.

Samozřejmostí je i technické vybavení. S sebou vozíme kompletní nazvučení na velké i malé akce. To zahrnuje několik sad profesionální zvukařské techniky, otočné světelné hlavice, světelnou rampu a mikrofony. Umíme pro vás zajistit i oblíbenou mlhu.

Pokud se rozhodnete našich služeb využít, dj na večírek zajistí také stylovou hudbu. Od DJ přirozeně očekáváme, že bude plnit nejrůznější hudební přání. Proto se s námi předem domluvte na hudebním žánru, který na vašem večírku preferujete. Je možné, aby se celý hudební program točil okolo nějakého konkrétního hudebního žánru – například retra nebo latiny. Ať už vám bude blízký jakýkoli styl, předem si s dj na večírek popovídejte o tom, co vám může nabídnout za hudební autory.

Fotokoutek na večírek

Jedna z nejoblíbenějších služeb, kterou od večírkového Dj Praha, ale i jiná města v Česku nejvíce ocenila, je fotokoutek. Na vašem firemním večírku umístíme fotokoutek, ke kterému si zvolíte pozadí podle vlastního vkusu. Díky klíčování pozadí vám nabízíme neomezené možnosti pro volbu pozadí. Můžete se rozhodnout i pro vlastní fotografie. Výjimečností této služby je fakt, že se mohou vyfotit úplně všichni návštěvníci vašeho večírku.

Další možností při samotném focení na firemním večírku je zapůjčení kostýmů a rekvizit. Obyčejné focení se tak stává bláznivým a spontánním zážitkem, na který budou všichni dlouho vzpomínat. Mezi rekvizity, které vám budou po celou dobu večírku k dispozici, patří paruky, různé druhy klobouků, škrabošky, boa nebo čelenky. Pokud budete mít na večírku i malé děti (třeba alespoň jen nějakou chvíli), určitě ocení plyšáky, balonky, tykadélka, pavouky nebo klaunské nosy. Dj na večírek jim může rovněž zahrát jejich oblíbené písničky.

Do výbavy fotokoutku patří i kvalitní tiskárna. Díky ní okamžitě vytiskneme fotografie, které jste právě společně nafotili. Všichni hosté večírku mají památku na focení ihned fyzicky v ruce. Nemusí pak čekat, až se k nim některá z fotek dostane až za týdny po konání večírku.

karaoke - dj Praha

Moderování

Skvělou hudbou mé dovednosti rozhodně nekončí. Absolvoval jsem moderátorský kurz na škole Applaus. Zde jsem se naučil správné výslovnosti i to, jak řídit průběh svěřené akce. Čili nemusíte mít obavu mě angažovat na Vaší firemní párty, ples či sportovní akci i v roli moderátora. Kombinace DJ a moderátor v jedné osobě je praktická a ušetří Vám finance.

fotokoutek - svatba, oslava, akce

Zábava

Skvělou hudbou mé dovednosti rozhodně nekončí. Absolvoval jsem moderátorský kurz na škole Applaus. Zde jsem se naučil správné výslovnosti i to, jak řídit průběh svěřené akce. Čili nemusíte mít obavu mě angažovat na Vaší firemní párty, ples či sportovní akci i v roli moderátora. Kombinace DJ a moderátor v jedné osobě je praktická a ušetří Vám finance.

Kompletní technické zajištění

Vše co jsem Vám jmenoval, zajistím i technicky. Opravdu se nemusíte o nic starat. Samozřejmostí je špičkový zvuk, více v sekci TECHNIKA. Vlastním několik sad profesionálních zvukových kompletů, díky tomu mohu přizpůsobit výběr aparátu od malých rodinných oslav, až po rozlehlé venkovní prostory. Na výběr mám i z několika profesionálních světelných efektů. Pokud se rozhodnete pro videotéku či karaoke, není problém ani projekce na plátno nebo tv.

Zkušenosti

  • Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top Gearu, klubu Postel nebo Duplexu
  • Jsem DJ, který rozproudí nejen Váš firemní večírek, ale jakýkoliv typ akce.

Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, Ples setřiček pořádaný na pražském Žofíně, Stopka, Konica Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.

Videoukázky

Malé shrnutí na závěr

Dj, moderátor, karaoke, videotéka, fotokoutek a navíc profesionální obrazová, zvuková i světelná technika a výhodné cenové balíčky. Proto se na mne neváhejte obrátit s nezávaznou poptávkou pomocí formuláře níže či na telefonním čísle.

DJ na večírek