Dj na firemní party Pepa

Pepa je Dj a VDJ, s mnohaletými zkušenostmi z pražských i mimopražských clubů.

Profesionálně hraje od roku 1994. Několik let vystupoval v clubech Solidní nejistota, Face to Face, Misch Masch nebo Zlatý strom. V současné době působí v clubu Harley, Hard Rock Cafe nebo Techtle Mechtle.
Mezi jeho klienty patří T – mobile, Coca Cola, Opel, Siemens, E – banka či vítěz reality show Vyvolení Tony s manželkou Renatou.
Za sebou má již stovky odehraných svateb. Jeho obsáhlé karaoke a zkušenost z klubů, kde každý týden měl svoje karaoke večery, dělá našeho Pepu, nejlepšího KJ z našich řad. Pokud máte zájem o zpívání na vaší svatbě v maximálních rozpění vašich hlasivek, tak volte na svoji svatbu určitě DJ na svatbu Pepu.

Od roku 2010 se začal věnovat videodiskotékám. V jeho archívu se nachází 12 000 videoklipů od absolutních novinek tanečních hitparád až po léta 60 minulého století. V širokém spektru hitů a hudebních stylů naleznete i rarity, které Vám nenabídla žádná televize v Čr.

DJ Pepa je opravdu prvotřídní DJ na firemní party, velice všestranný a flexibilní, který se Vám plně přizpůsobí , díky jeho skvělé komunikaci a profesionalitě pro Vás bude radost s ním spolupracovat. Tento milý chlapík má hraní v krvi, což každý na svatební party jistě pozná a ocení.

 

 

Váš svatební den je velká a jedinečná událost a já jsem vždy velice rád, když se jí jako Váš Dj mohu zúčastnit. Mým cílem je, aby se všichni bavili na 100%. Mám za sebou nespočet firemních party a akcí všeho druhu. Moc dobře vím, jak hosty dostat na parket a roztančit. Bude mi ctí být součástí tohoto výjimečného dne a věřím, že svou hudbou ho udělám ještě lepším a úžasnějším. :)