S celosvětově známou firmou Ebay spolupracuji již několik let. Každoročně, zvučím jejich firemní večírek, a troufám si říct, že je to pro mne asi nejdůležitější akce roku. Velmi mne těší spolupráce s milými a sympatickými lidmi od vedení společnosti až po jejich zaměstnance. Firemní večírek společnosti Ebay pro mne také většinou bývá i výzvou. Kromě hudební produkce, vedení pro své zaměstnance každý rok vymyslí nějaký zábavný program, na jehož realizaci se podílím.

Náročné akce, ale mě to nevadí

Předminulý rok probíhal večírek na krásném místě v restauraci Mlýnec, která leží na březích řeky Vltavy s romantickým výhledem na Karlův most. Jako doprovodný program zde vystupovala kapela. Kromě večerní párty, na které jsem jako DJ působil, jsem zajišťoval a pomáhal sestavit podium a následně jsem zvučil celou kapelu. Vzhledem k tomu, že prostory v restauraci nejsou nijak velké, ale „tak akorát“, bylo poměrně složité vymyslet rozmístění techniky vč.Dj pultu a samozřejmě i vhodné umístění podia. Příprava začala již od brzkých odpoledních hodin. Končilo se až nad ránem.

DJ na svatbu Radek
Ebay a jejich vánoční večírek

I když to pro mne byla velmi náročná akce jak po fyzické, tak po psychické stránce, jsem nesmírně rád, že jsem se mohl toho všeho zúčastnit. Minulý rok v prosinci se večírek konal v neméně krásné designové restauraci Bastion, která se nachází na pražském Vyšehradě. Tato restaurace svým hostům nabízí fantastický gastronomický zážitek a originální prostředí s jedinečným výhledem na Vyšehrad, Petřínskou rozhlednu a mnoho dalších kulturních památek. I zde jsem se musel poprat s prostorem, který nebyl nikterak veliký. Na večírku jsem zajišťoval kromě hudby také fotografa a videokameramany, kteří celý večírek zdokumentovali. Jako překvapení se konala úžasná fireshow, kterou jsem zvučil. Nemohl chybět ani můj fotokoutek FunBox, karaoke a videodiskotéka. I zde party v poklidu probíhala do ranních hodin. Tyto večírky, i když jsou někdy poměrně náročné, jsou pro mne vždy velice cennou zkušeností a jsem za ně velmi rád. Pocit dobře odvedené práce a kladné odezvy od vedení, tak i zaměstnanců stojí za to a já se budu opět těšit na další rok!