Farma Heroutice

Farma Heroutice

Krásné místo na svatbu Farmu Heroutice – DOPORUČUJI

Farma Heroutice je skvělá volba pro všechny, kdo milují přírodu a romantiku. Nachází se nedaleko obce Neveklov v okrese Benešov. Je snadno dostupná zejména pro pražany, kteří vytvářejí trochu přetlak na pěkná svatební místa. I farmu Heroutice je třeba rezervovat až rok dopředu. Nabízí ubytování až pro stovku hostů. Navíc se jedná o koňskou farmu a místo kde se věnují koňské drezůře. Proto je ideální strávit na farmě celý svatební víkend.

Ač jako místo na svatbu nebo firemní akce funguje farma relativně krátce, rychle si získala velkou oblibu. Nabízí kromě krásné přírody i špičkový servis. Můžete si objednat svatbu na klíč včetně cateringu,fotografa i Dj na svatbu. Problém není ani květinová výzdoba. Pokud důvěřujete svým zdrojům i to samozřejmě lze. Vybrat si můžete z 3 obřadních míst. Zvolit lze zahradní altán, slavobránu anebo molo na rybníku. Pokud strávíte v Herouticích celý víkend, nabízí se i výlet do nedalekého, poněkud kontroverzního, Čapího hnízda.

Farma Heroutice si rozhodně zaslouží Vaší pozornost, pokud uvažujete o originálním místě v krásné přírodě pro Vaši svatbu. Výhodou je dobrá dostupnost z hlavního města a i možnost ubytování.

Farma Heroutice

Ozvučení svatebního obřadu a produkce při svatební hostině

 • garantuji vysokou kvalitu zvuku
 • díky svému komplexnímu technickému vybavení spolehlivě ozvučím jakákoliv místa, včetně venkovních prostorů
 • světelné efekty
 • ozvučení obřadu včetně mikrofonů pro Vás a oddávajícího
 • poklidná hudba během svatební hostiny a dne
 • možnost si sestavit vlastní playlist či blacklist

Program odpolední zábavy

 • hudba během celého dne
 • moderování důležitých okamžiků v průběhu dne
 • moderování svatební zábavy, soutěží a her samostatně, či ve spolupráci se svědky nebo svatebčany

Večerní svatební párty

 • nepřetržitý proud Vaší oblíbené hudby z Vámi sestaveného playlistu
 • písničky na přání pro Vás a Vaše hosty
 • možnost karaoke a videodiskotéky ( promítání videoklipů na plátno )
 • pořádná párty až do rána :)
Farma Heroutice

Něco z historie Farmy Heroutice

Farma Heroutice je nádherné místo na samotě u lesa, ideální pro konání firemních, či soukromých akcí a krásných svateb v čistě rodinném prostředí na celý víkend. Má bohatou historii sahající až do 14tého století za panování krále Karla IV. Dramatické chvíle byly zejména v období 17tého století, kdy za 30leté války byla zpustošena a v období druhé světové války, kdy zde bylo cvičiště vojsk SS. Současný rozmach započal po sametové revoluci v roce 1991, kdy byla předělána na farmu s chovem koní. Jako svatební místo byla koncipována až v roce 2017, proto je to místo relativně nové, „nevybydlené“. Ocení ho zejména milovníci klidu a krásné přírody.

Mezi lesem a rybníkem zde naleznete zahradu s altánem a slavobránou, pískoviště, trampolínu, ohniště, velkokapacitní pergolu v rustikálním stylu z kamene a dřevěného masivu o ploše 250 m2, kryté místo pro gril a catering, letní kuchyň, až šest dalších posezení, toalety a rybník s molem. Prostor doplňují tři nově vybudované apartmány, s výhledem na rybník, které příjemně rozšířili kapacitu ubytování.

Zkušenosti

Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top Gearu, klubu Postel nebo Duplexu.

Jsem DJ, který rozproudí nejen svatbu, ale i Váš firemní večírek nebo oslavu narozenin. Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, Ples setřiček pořádaný na pražském Žofíně, Stopka, Konica Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.

dj Radek Šiml - Praha