Svatební místo Farma Michael

Farma Michael

Pokud hledáte kvalitního Svatební místo, tak doporučuji Farmu Michael

„Tady za hradbami tvrze se snažím pro své hosty vytvořit takové pohodlí, aby zde našli harmonii a dokonalý azyl.“

Farma Michael na tvrzi Nedvězí je romantické místo nedaleko slapské přehrady vhodné pro luxusní svatbu v panenské přírodě. V jejím areálu najdete i kvalitní ubytování a spoustu dalších aktivit. Proto doporučujeme užít si toto místo na delší čas než jen na jeden svatební den.

Farma se nachází v prostředí romantické přírody. Navíc je koncipována jako tvrz. Což znamená, že je oddělena od okolního světa. Proto si můžete užít nejen svatební den v naprostém klidu jen v okruhu svých nejbližších. Farma se exkluzivně pronajímá jen na hromadné akce. Opakovaně zde probíhají semináře renomovaných společností, konají se zde důvěrná diplomatická jednání atd. Luxusní svatby zde mají významné světové a české celebrity, světoznámý pilot formule 1, první Miss Československa Ivana Christová, Miss World Tatjana Kuchařová, hokejisté z NHL atd. Režisér Juraj Jakubisko si právě pro svoji jedinečnost vybral farmu k sepsání scénáře k filmu Bathory. Režisér Pavel Němec se zde několikrát setkal se svými přáteli Václavem Havlem a Pavlem Landovským.

Svatební místo Farma Michael

Ozvučení svatebního obřadu a produkce při svatební hostině

 • garantuji vysokou kvalitu zvuku
 • díky svému komplexnímu technickému vybavení spolehlivě ozvučím jakákoliv místa, včetně venkovních prostorů
 • světelné efekty
 • ozvučení obřadu včetně mikrofonů pro Vás a oddávajícího
 • poklidná hudba během svatební hostiny a dne
 • možnost si sestavit vlastní playlist či blacklist

Program odpolední zábavy

 • hudba během celého dne
 • moderování důležitých okamžiků v průběhu dne
 • moderování svatební zábavy, soutěží a her samostatně, či ve spolupráci se svědky nebo svatebčany

Večerní svatební párty

 • nepřetržitý proud Vaší oblíbené hudby z Vámi sestaveného playlistu
 • písničky na přání pro Vás a Vaše hosty
 • možnost karaoke a videodiskotéky ( promítání videoklipů na plátno )
 • pořádná párty až do rána :)
Svatební místo Farma Michael

Farmy Michael není otevřena pro veřejnost, aby bylo zajištěno dokonalé soukromí hostů. Pokud byste si ji chtěli prohlédnout, je třeba předchozí domluva. Své krédo vyjadřuje majitel farmy Michal Štěpánek slovy:

Kapacita vnitřních společenských prostor je až 300 osob a zahradní plochy pojmou přibližně dalších 200 lidí. Ubytování je možné až pro 130 hostů s možností externího ubytování pro další hosty. Svatba v přírodě na farmě nedaleko Slapské přehrady je ideální pro všechny snoubence.

Farma Michael nabízí i mnohé další aktivity v prostředí nádherné krajiny. Proto doporučujeme strávit zde delší čas. V letních měsících je to samozřejmě koupání v nedaleké slapské přehradě, která je vyhledávanou rekreační oblastí. Můžete však využít i bazén přímo na farmě. Dominantou jsou ale zdejší stáje s možností vyjížďky. Na vlastní kůži tak poznáte, proč se říká, že nejhezčí je svět z koňského sedla. Milovníci golfu zde naleznou prvotřídní tréninkové hřiště pro zkušené hráče,
ale i pro začátečníky. Dále můžete využít wellnes,posilovnu nebo kurty pro tenis, volejbal nebo nohejbal.

Samotnou kapitolou by mohl být úžasný gastronomický zážitek od zdejších špičkových kuchařů. Pro všechny věci v tomto blogu vypsané obdržela farma Michael ocenění Farma roku 2015 a Svatební místo roku v roce 2017.

Zkušenosti

Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top Gearu, klubu Postel nebo Duplexu.

Jsem DJ, který rozproudí nejen svatbu, ale i Váš firemní večírek nebo oslavu narozenin. Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, Ples setřiček pořádaný na pražském Žofíně, Stopka, Konica Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.

dj Radek Šiml - Praha