Hotel International Praha je zařazen na seznam kulturních památek a nachází se v klidné rezidenční čtvrti na Praze 6, v bezprostřední blízkosti centra. Letiště Václava Havla je v dojezdové vzdálenosti do 15 minut autem. K Pražskému hradu se dostanete příjemnou procházkou. Hotel ve svém interiéru dodnes skrývá jedinečné dekorace a je hojně vyhledáván klienty z celého světa.

Budova byla postavena v letech 1952 a původně měla sloužit jako ubytování pro vojáky. Později byla předělána na luxusní hotel, který často využívali komunističtí pohlaváři. V interiéru převládá mramor. Za zmínku stojí exkluzivní Sky Tower v 15. patře s terasou, který poskytuje 360° panoramatický výhled na Prahu. Travertinové obložení a křišťálový lustr věže umělecky dotváří tento nádherný prostor a vybízí ke svatebním obřadům nebo privátním oslavám.  Pro ty, kdo by chtěli o hotelu vědět ještě více, přikládám odkaz na jeho webové stránky: https://internationalprague.cz/cz 

Hotel Internacional Prague
Firemní večírek pro Hotel Internacional Prague

Zaměstnanecký firemní večírek

Další z mnoha firemních vánočních večírků, které pro své zaměstnance uspořádalo vedení hotelu, se odehrával ve věži hotelu, která se pyšní krásným výhledem na Prahu. Zaměstnanci se mohli těšit nejen na moji maličkost v podobě DJ na firemní večírek, ale také na zábavný doprovodný program, který zajišťoval fotokoutek Funbox. Fotokoutek se líbil natolik, že se délka pronájmu fotokoutku musela prodlužovat. Z původního pronájmu fotokoutku na dvě hodiny se nakonec staly hodiny čtyři. Dalším překvapením byla tombola, ve které zaměstnanci mohli získat cenné dárky. Následná večerní párty byla fantastická.

Úspěch fotokoutku Funbox

Kombinace DJ a fotokoutku v hotelu již několikrát byla a to díky svatebnímu veletrhu ( více v BLOGU – pozvánka na svatební veletrh ), který se zde pravidelně každým rokem koná a kterého se také účastním. Vedení hotelu mne následně oslovilo a spolupráce byla na světě. Díky tomu jsem měl možnost se na toto výjimečné místo jako DJ na firemní večírek i se svým fotokoutkem vrátit a věřím, že na naši spolupráci navážeme i příští rok :)

Více o autorovi ZDE

Fotokoutek