Fotokoutek

Fotokoutek, je památka na celý život

Pokud máte rádi nevšední zábavu, tak fotokoutek je tou správnou volbou na vaši svatbu, oslavu či firemní večírek

MAM VLATNÍ PROFI FOTOKOUTEK

Fotokoutek je nenásilnou formou, jak zabavíte sebe i hosty na oslavě, svatbě, nebo firemní večírku. Nenucená zábava, která zaujme všechny přítomné a v pokročilé večerní hodině rozjede tu správnou jízdu. Ano, to vše může být fotokoutek na vaší akci. Určitě jste tuto novinku na podobných akcích již zaznamenali. Postupem času stoupá ve své oblíbenosti, a přitom jeho kořeny sahají již do 90. let. Ty nejstarší modely jsou stále k vidění i v běžných prostorách, jako je například vestibul metra na stanici I.P. Pavlova v Praze.

Fotokoutek

Historicky byl takovýto fotokoutek nejčastěji používaný na fotografie do pasů nebo občanských průkazů. Až kolem roku 2015 se začal fotokoutek dostávat do České republiky v podobě, jak ji známe právě ze zmíněných večírků. V dnešní pokročilé době je tento přístroj vyladěn k dokonalosti a dokáže takové věci, jako je třeba natáčení krátkých videí, sdílení fotografií na sociálních sítích, změnou pozadí, dosazovaní grafiky a mnoho dalšího. Výhodou je, že se dokáže dokonale přizpůsobit atmosféře a tématu, jaké potřebujete. Ať už pořádáte party v havajském stylu, nebo u Eiffelovky, či někde v písečných dunách s velbloudy. To je kouzlo digitálního světa, které vás dokáže zanést do jakéhokoli koutu naší planety a dodat pocit, jako byste tam byli také.

Zkušenosti

Vaši hosté si navíc odnesou neotřelou a jedinečnou vzpomínku, kterou můžete doplnit o datum a název akce, aby nezapomněli, kde si užili tak skvělou zábavu.
Pokud chcete ze svého fotokoutku dostat víc, dokáže točit i krátká videa. Stačí nastavit a můžete zaznamenávat ty nejlepší okamžiky z vašeho firemního večírku, kterými kolegy pobavíte jistě druhý den, nebo před pondělní poradou. Videa dokážou zachytit více než fotografie. Navíc se též ukládají, takže přístup k nim máte neomezený. Fotokoutek prošel řadou změn a vylepšením, ale i přesto to hlavní, co lidi nejvíce baví, jsou fotografie pořízené z něj. Vylepšení, které se ovšem stalo nedílnou součástí fotokoutku dnešní podoby, jsou rekvizity, které neodmyslitelně do něj patří.

Fotokoutek na svatbu
Fotokoutek na svatbu

Díky vtipným a nápaditým rekvizitám jsou vaše fotografie nejen zábavné a neotřelé, ale i celý proces focení je jedinečný, nezapomenutelný a výsledek rozhodně stojí za to. I přes dnešní špičkové technologie jako jsou dokonalé telefony a fotoaparáty v nich, kdy lidé pořizují tzv „selfie“ na každém kroku a následně je sdílejí na sociálních sítích, fotokoutek vám i přátelům dá přeci jen o něco víc. Zvolit tu správnou vtipnou rekvizitu, použít ty vychytané hláškové bubliny, zamyslet se nad kompozicí. Mobily vám rozhodně nenahradí takto skvěle a originálně pořízené fotografie. Budete se u nich nejen báječně bavit, ale odnesete si i jedinečnou vzpomínku. A co vše můžete mít jako rekvizitu? Cokoli vás napadne. Od paruk, přes umělé knírky, veliké brýle až po zmíněné hláškové bubliny, které můžou být například z různých filmů. Výhodou je, že fantazii se zde meze nekladou a můžete její uzdu povolit naplno.

Kvalita pořízených fotografií je navíc na špičkové úrovni a svoji vzpomínku si můžete odnést během několika minut s sebou. Všechny fotografie se ukládají i digitálně a můžete je sdílet i na zmíněných sociálních sítí.
Pořád váháte, zda je fotokoutek tou správnou zábavou pro vaši akci? Nemusíte. Výhody a klady jsou zjevné. Bonusem je, že si hosté odnesou milou vzpomínku, na kterou jen tak nezapomenou.