Hrad Červený újezd

Hrad Červený újezd

Krásné místo na svatbu – DOPORUČUJI

Chcete si připadat jak král s královnou ? Tak Hrad Červený úzezd je to pravé místo. Krásný obřad v zahradách a párty na nádvoří a oběď na trůnu. Nádech středověkého interiéru s výzdobou. Je to jedno z nejžádanějších míst na svatbu za Prahou. Na nádvoří je sice omezená hlasitost hudby do 22 hod ale uvnitř je také skvělá párty až do rána. Prostory nejsou nějak velké, takže je to i pro menší svatby. Jako DJ na svatbu, jsem tam já osobně tak třikrát za rok

Svatební místo Hrad Červený újezd
Hrad Červený újezd

Pokud vás Hrad Červený Újezd zaujal, domluvte si nezávaznou schůzku s naší svatební koordinátorkou. Ukáže vám veškeré prostory, popíše průběh obřadu a sestaví vám ihned přibližnou kalkulaci. Po domluvě rezervuje datum obřadu a čas na matrice.

Matriku byste měli navštívit asi měsíc před svatbou, vyplníte formuláře a dohodnete si definitivní hodinu obřadu. Sebou: rodný list, občanský průkaz a 1.000 Kč (poplatek obci). Pokud svatba není vaše první nebo je jeden z partnerů cizí národnosti, je potřeba přinést dokladů více. Naše matrika je přímo v obci Červený Újezd.