NA MATERIÁLU ZÁLEŽÍ

Nejoblíbenějším a nejpoužívanějším materiálem pro snubní prsteny je stále zlato. Obrovskou výhodou tohoto materiálu jeho snadná povrchová úprava. Lze ho tedy jednoduše přeleštit, přebrousit, matovat, pískovat nebo kartáčovat.
Design jde s dobou, proto jsou čím dál více populární kombinace různých barev zlata, někdy všech tří. Takové prsteny mohou mít opravdu nevšední a nadčasový design.

snubní prsteny

TREND POSLEDNÍCH LET

Tepané snubní prsteny

Někdo je nazývá kované, jiní zase tepané, jednoznačně se však jedná o originální snubní prsteny, které jsou nyní se svým atypickým povrchem jedny z nejžádanějších.

A proč právě tepané prsteny jsou tak žádané?

Nepopíratelnou výhodou těchto prstenů je právě jejich odolnost. Tepané prsteny řadíme mezi nejodolnější z pohledu poškrábání, jejich atypický povrch zajišťuje, že případné škrábance nejsou tak rozsáhlé a nebo nejsou tolik vidět. V případě, že zvolíte matné tepání, drobné škrábance se v něm vyloženě ztrácí.

Například v nabídce prstenů Viamor si můžete vybrat ze čtyř typů tepání. Hlavní odlišností je velikost tepané plochy. Další rozdíl je pak v lesku a matu.

snubní prsteny