Jaké jsou nejlepší skladby pro silvestrovskou párty

Silvestrovská párty je jednou z největších nocí v roce a je důležité mít připravený skvělý playlist skladeb, které vytvoří tu správnou náladu a pobaví vaše hosty. V tomto článku vám přinášíme několik nejlepších skladeb pro silvestrovskou párty.

 • „Auld Lang Syne“ – Tradiční

„Auld Lang Syne“ je tradiční skotská píseň, která se často hraje při oslavách nového roku. Tato píseň vytváří nostalgickou a romantickou atmosféru, která je perfektní pro přípitek na nový rok.

 • „Happy“ – Pharrell Williams

„Happy“ od Pharrelly Williamse je upbeat skladba, která vám určitě povedenou náladu. Tato píseň se stala hitem v roce 2014 a dodnes je oblíbená na každé párty.

 • „Uptown Funk“ – Mark Ronson ft. Bruno Mars

„Uptown Funk“ od Marka Ronsona a Bruna Marse je skvělá taneční skladba, která vám rozhodně rozproudí krev. Tato skladba se stala hitem v roce 2015 a dodnes je stále populární.

 • „CAN’T STOP THE FEELING!“ – Justin Timberlake

„Nemohu zastavit ten pocit!“ od Justina Timberlakea je skvělá skladba, která vám určitě povedenou náladu. Tato píseň se stala hitem v roce 2016 a dodnes je oblíbená na každé párty.

 1. „Dancing Queen“ – ABBA

„Dancing Queen“ od ABBA je klasická skladba, která je stále populární na párty po celém světě. Tato skladba vytváří skvělou taneční atmosféru a pobaví vaše hosty.

 • “ September“ – Earth, wind and fire

„September“ od Earth, Wind & Fire je klasická skladba, která je perfektní pro oslavu nového roku. Tato skladba vytváří skvělou náladu a je oblíbená na každé párty.

 • “ New Year’s Day “ – U2

„New Year’s Day“ od skupiny U2 ​​je skvělá skladba, která je inspirovaná oslavou nového roku. Tato skladba vytváří nostalgickou atmosféru a je ideální pro půlnoc na silvestrovské párty.

 • „Celebration“ – Kool & The Gang

„Celebration“ od Kool & The Gang je skvělá taneční skladba, která je ideální pro oslavu nového roku. Tato píseň je stále populární a vytváří skvělou taneční atmosféru, která vám rozhodně povedenou náladu.

 1. „All I Want for Christmas Is You“ – Mariah Carey

„All I Want For Christmas Is You“ od Mariah Carey je klasická vánoční píseň, která se často hraje i na silvestrovských párty. Tato píseň vytváří skvělou atmosféru a je perfektní pro taneční podlahu.

 • „Party Rock Anthem“ – LMFAO ft. Lauren Bennett, GoonRock

„Party Rock Anthem“ od LMFAO ft. Lauren Bennett a GoonRock je skvělá taneční skladba, která vám určitě povedenou náladu. Tato píseň se stala hitem v roce 2011 a je stále oblíbená na každé párty.

 • „I Gotta Feeling“ – The Black Eyed Peas

„I Gotta Feeling“ od The Black Eyed Peas je skvělá taneční skladba, která vám rozhodně zvedne náladu. Tato píseň se stala hitem v roce 2009 a je stále populární na každé párty.

 • „Get Lucky“ – Daft Punk ft. Pharrell Williams

„Get Lucky“ od Daft Punk ft. Pharrella Williamse je skvělá taneční skladba, která vám určitě povedenou náladu. Tato píseň se stala hitem v roce 2013 a dodnes je stále populární na každé párty.

 • „Shallow“ – Lady Gaga, Bradley Cooper

„Shallow“ od Lady Gaga a Bradleyho Coopera je pomalejší píseň, která je ideální pro romantickou část silvestrovské párty. Tato píseň se stala hitem v roce 2018 a je stále oblíbená na každé párty.

 1. „Old Town Road“ – Lil Nas X ft. Billy Ray Cyrus

„Old Town Road“ od Lil Nas X ft. Billy Ray Cyruse je skvělá taneční skladba, která vám určitě povedenou náladu. Tato píseň se stala hitem v roce 2019 a je stále populární na každé párty.

Závěrem lze říci, že výběr skladeb pro silvestrovskou párty závisí na preferencích hostů a stylové párty. Nicméně, výše uvedené skladby jsou známé svými tanečními rytmickými melodiemi, které jsou ideální pro vytvoření skvělé atmosféry a zábavy na silvestrovské párty.

Podívejte se na můj tým DJs ZDE

Jaké jsou nejlepší skladby pro silvestrovskou párty