Svatební místo Léta páně

Leta páně

Krásné velké svatební místo Léta páně skrývá mnoho možností – DOPORUČUJI

Komplex restaurace Leta Páně, je rozdělen do několika částí, které lze propojit nebo rozdělit tak, že je možné uspořádat až 3 akce současně bez jakéhokoliv omezení hostů. Hlavní část restaurace s barem má kapacitu 100 míst k sezení a je ideálním místem k rodinným oslavám, nebo jen k příjemnému posezení s přáteli.

V letních měsících uvítají svatebčané posezení na venkovní terase, která má kapacitu 100 míst.

Další součástí restaurace je „sál Špejchar“, který je ideálním místem pro svatby. Při pěkném počasí mohou hosté využívat letní terasu, u které je zároveň místo ke svatebnímu obřadu. Kapacita sálu je 100 míst a zahrádky 100 míst.

Poslední sál „Divadlo“ má kapacitu sálu 100 míst. Prostor má svůj bar a podium. Proto lze využít, když máte na svatbě kapelu či jiné umělce, které chcete dobře vidět. Díky těmto možnostem, lze využít takřka pro jakkoliv velkou svatbu.

Svatební místo Léta páně
Svatební místo Léta páně

Restaurace Léta Páně je ideální i pro rodiny s dětmi. Kromě dětských pokrmů nabízí Vašim dětem také unikátní atrakci, a to krmení kapříků v potoce, který protéká přímo před restaurací, dětskou hernu a venkovní dětské hřiště, na které rodiče vidí během občerstvení na rozlehlé terase.

Restaurace je vyhlášená svou výbornou kuchyní. Příjemný personál má bohaté zkušenosti s pořádáním svatebních hostin, proto není problém se s nimi domluvit na svatebním menu nebo svatební výzdobě. Léta páně se jeví jako ideální volba pro svatbu v Praze!

Podívejete se na „svatební hry ZDE“