Pátek 12.4.2019 se konala česko-ruská svatba v obci Herink v okrese Praha-východ ve Středočeském kraji.

Svatební párty, kterou jsem zvučil, se odehrávala na krásném a romantickém místě, ve Stodole Herink, která má nejen restauraci a příjemnou hospůdku, ale také wine bar a prostornou zahrádku s velkým dětským hřištěm. Tento objekt se také pyšní unikátním a netradičním designovým nábytkem.

Svatební veselí začalo kolem šesté hodiny. K rautu zněla poklidnější muzika a s postupem času a narůstající hladinou vypitého alkoholu se postupně všichni přítomní svatebčané včetně nevěsty a ženicha, dostávali do té správné taneční nálady J Skvělá párty, kterou jsem si náležitě užil i já, končila v pozdních nočních hodinách…

V sobotu 13.4.2019 jsem pokračoval na sever Čech do města Rumburk, které leží ve východní části Ústeckého kraje, abych se zúčastnil česko-ukrajinské svatby, která probíhala v hotelu Sportlife, který nabízí wellness, restauraci, vinný salonek, letní a zimní terasu a rozmanité sportovní možnosti. Tento hotel navíc obklopuje krásné prostředí Českého Švýcarska.

Svatební obřad začínal v 16h na netradičním místě – squashovém kurtu J Po gratulacích se svatební procesí přesunulo do restaurace, kde probíhal raut a mohlo se začít slavit. Z připraveného repra kromě českých a zahraničních hitů 80/90 let jsem pouštěl na přání novomanželů i ruské a ukrajinské hity.

Na místo jsem s sebou přivezl i Fotokoutek FunBox, u kterého se přítomní hosté od samotného začátku hojně fotili.

Pro mne tento náročný svatební víkend končil šestou hodinou ranní, kdy se novomanželé a zbývající hosté po protančené noci uchýlili do svých pokojů a další skvělá párty byla u konce.

Více o autorovi ZDE

FCB

Mezinárodní víkendové svatby