Páteční svatební večer na Grébovce

Místa na svatbu

Rád doporučuji místa, kde jsem byl spokojený jak s jídlem, místem i personálem

Manes art

Když chce někdo dopručit místo na svatbu s top jídlem, tak rozhodně doporučujeme Manes. Zajímavá histori i obřad, prostě výborný. Unikátní restaurace s elegantním interiérem, tradiční kuchyní v moderním pojetí a příjemnou uvolněnou atmosférou, prostě srdeční záležitost :-).

Místo na svatbu Manes art
Místo na svatbu Letenský zámeček

Letenský zámeček

Letenský zámeček je krásné místo, ale obřad mě tam tolik nezaujal. Interiér, jídlo i personál perfektní. Jako místo na svatbu Praha, je zámeček jedinečná restaurace v srdci Letenských sadů s nádherným výhledem na historické jádro Prahy. Harmonicky se tu snoubí více než stoletá tradice restauratérského řemesla s moderními gastronomickými trendy a upřímným zájmem o zákazníka. To vše v noblesních interiérech dýchajících nevtíravým luxusem a umocněných impozantním panoramatem Starého Města pražského.

Leta páně

Komplex restaurace Leta Páně, je rozdělen do několika částí, které lze propojit nebo rozdělit tak, že je možné uspořádat až 3 akce současně bez jakéhokoliv omezení hostů.

Hlavní část restaurace s barem má kapacitu 100 míst k sezení a je ideálním místem k rodinným oslavám, nebo jen k příjemnému posezení s přáteli.

Svatební místo Léta páně