DJ na svatbu Hradec Králové

Moderátor na maturák – Radek Šiml

Pokud hledáte kvalitního moderátora na váš maturitní ples, jsem tou správnou volbou.

Co se vám vybaví, když se řekne sloveso „mluvit“? Ptahhotep byl vezírem na dvoře starověkého faraóna Džedkarea Isesiho. Žil kolem roku 2350 před naším letopočtem a je autorem proslulých mravních poučení nazvaných Kniha moudrých rad do života. Dožil se věku 110 let. Tento slavný egyptský mudrc jednou o mluvení řekl: „Máš mluviti jen tehdy, když věci rozumíš. Ten, kdo mluví ve shromáždění, má být umělcem; mluvení je těžší, než kterákoli jiná práce a jen tomu slouží, kdo je ovládá dokonale.“

Šalomoun, jeden z nejbohatších a nejmoudřejších vládců starověku žijící okolo roku 1035 před naším letopočtem, k mluvení zase poznamenal toto: „Je čas mlčet a čas mluvit.“ Moderátor na maturák by takovým umělcem měl být. Měl by svoji profesi dokonale ovládat. Měl by vědět, kdy mlčet a kdy mluvit.

Jmenuji se Radek Šiml a rád bych vám nabídnul profesionální služby jako moderátor na maturitní ples. Jaké schopnosti neboli úlohy vám nabízím? Dovolte mi krátce je představit.

DJ na svatbu Hradec Králové

Ozvučení svatebního obřadu a produkce při svatební hostině

 • garantuji vysokou kvalitu zvuku
 • díky svému komplexnímu technickému vybavení spolehlivě ozvučím jakákoliv místa, včetně venkovních prostorů
 • světelné efekty
 • ozvučení obřadu včetně mikrofonů pro Vás a oddávajícího
 • poklidná hudba během svatební hostiny a dne
 • možnost si sestavit vlastní playlist či blacklist

Program odpolední zábavy

 • hudba během celého dne
 • moderování důležitých okamžiků v průběhu dne
 • moderování svatební zábavy, soutěží a her samostatně, či ve spolupráci se svědky nebo svatebčany

Večerní svatební párty

 • nepřetržitý proud Vaší oblíbené hudby z Vámi sestaveného playlistu
 • písničky na přání pro Vás a Vaše hosty
 • možnost karaoke a videodiskotéky ( promítání videoklipů na plátno )
 • pořádná párty až do rána :)
DJ na svatbu Hradec Králové

Moderátor

Hlavním službou, kterou nabízím, je moderování. Jako moderátor na ples si kladu jediný cíl: spokojení musíte být hlavně vy. Vy jste totiž klient. Vy musíte být happy. Proto mi nejde jen o to, abych stroze přečetl seznam jmen absolventů vašeho maturitního ročníku. To by zvládl kdekdo. Stejně tak nechci být jen tím, kdo vylosuje půlnoční tombolu, pak se sbalí a odjede. Ne. To bych od vás dostal bídu.

Jako profesionální moderátor plesu vám budu plně k dispozici nejen na vaší generální zkoušce. Kde jinde bychom měli doladit detaily, které jsou pro vás důležité? Stejně tak vám můžu už tam předat praktické podněty z jiných plesů, které mám za sebou. Proč se nepodělit o něco, co jinde dokonale zafungovalo. Umím sdílet. Za tu dobu, co moderuji, jsem si navíc ověřil, že spolu ale musíme mluvit už několik týdnů před tím, než se váš maturiťák bude konat. Není nic lepšího si otevřeně popovídat o tom, co ode mě budete žádat vy a co vám naopak umím nabídnout já.

Na samotném plesu jsem samozřejmě připraven moderovat jakoukoli jeho část. Ať už jde o slavnostní představení vás studentů a učitelů až po již zmiňovanou tombolu, taneční zábavu nebo dokonce vás soukromý mejdan.

Koordinátor

Další praktickou funkcí, kterou vám nabízím, je role koordinátora vašeho maturitního plesu. Uvítáte to především vy, kdo nechcete s přípravou maturitního plesu ztrácet vzácný čas. Pomůžu vám se sestavením programu. Zajistím kapelu. Protože jsem rovněž profesionální dj, můžu vám nabídnout i hudbu na míru na váš maturiťák. Umím zařídit šerpy. Postarám se o kvalitní komunikaci s majitelem objektu, kde váš maturitní ples bude konat. Vyplatím případné interprety, zajistím slavnostní balónky, obstarám celou tombolu.

DJ na svatbu Hradec Králové
DJ na oslavu

Profesionální dj

Poslední schopností, kterou vám nabízím, jsou služby profesionálního dj na maturitní ples. Když umí moderátor na maturák dělat zároveň dj, máte zabité dvě mouchy jednou ranou. Řekněte mi, jakou hudbu máte nejradši a já ji pro vás zajistím. Můžeme se také ponořit do mládí vašich rodičů a prarodičů a pustit jim něco retro ze šedesátek nebo sedmdesátek. Výběr nechám ne vás, nebo ho nechce vy na mě. Jak budete chtít.

Na všechny akce si s sebou vozím i vybavení pro scénické osvětlení interiéru i exteriéru budovy, kde maturitní ples koná. Přivezu tolik světel, kolik jich bude potřeba. Vytvořím pro vás světelnou atmosféru, na kterou nikdy nezapomenete.

Samozřejmostí je, že si s sebou vozím také profesionální techniku značek Yamaha, Sennheiser nebo Chauvet. Zakládám si na kvalitě, protože chci, aby mí klienti byli naprosto spokojení.

Pokud máte jakékoli otázky, určitě se ptejte. Například jaká je za službu moderátor na maturák cena? Stejně tak moderátor na ples cena. Spolehněte se, že vám odpovím.