Dj Pepa na oslavu

DJ PEPA

Profesionálně hraje od roku 1994. Několik let vystupoval v clubech Solidní nejistota, Face to Face, Misch Masch nebo Zlatý strom. V současné době působí v clubu Harley, Hard Rock Cafe nebo Techtle Mechtle.
Mezi jeho klienty patří T – mobile, Coca Cola, Siemens, E – banka či vítěz reality show Vyvolení Tony s manželkou Renatou.
Za sebou má již stovky odehraných svateb. Jeho obsáhlé karaoke a zkušenost z klubů, kde každý týden měl svoje karaoke večery, dělá našeho Pepu, nejlepšího KJ z našich řad. Pokud máte zájem o zpívání na vaší firemní party v maximálních rozpění vašich hlasivek, tak volte na svoji svatbu určitě DJ  Pepu.

VÍCE O PEPOVI ZDE

DJ na svatbu

DJ MICHAL

Michal je skutečný profesionál ve svém oboru a zároveň velice vyhledávaný a oblíbený svatební DJ, se kterým jsou klienti vždy spokojeni. Pokud sháníte zkušeného DJ pohodáře a sympaťáka, který má přehled a ví, jak na svatbách všechny přítomné roztančit, tak Michal je tou správnou volbou. Je to velký srdcař, díky své bohaté praxi přesně ví, jak to na svatbách chodí, dokáže se vcítit do daného okamžiku a vybrat ten správný hudební song, který Vás buď dojme nebo naopak zvedne ze židle. Rád Vám zahraje z předem připraveného playlistu, ale i písně na přání Vašich hostů. Hudbu a hraní tento chlapík miluje. Pokud Michala uvidíte za mixážním pultem, tak to zcela jistě poznáte i vy.

VÍCE O MICHALOVI ZDE

DJ na svatbu

DJ LEOŠ

Sympatický DJ Leoš se hraní věnuje od roku 2006. Odehrál více jak 1600 večerů, večírků, svateb, narozeninových oslav, festivalů či afterparty. Jen za rok 2019 to bylo 152 party. Vybudoval si pravidelnou spolupráci s několika cluby, eventy či produkčními. Můžete ho pravidelně slýchat a vídat v pražských klubech Phenomen, Techtle Mechtle, Termax, LeValmont, Rodeo Bar, nebo v letní sezóně u Modřanské cyklostezky a to konkrétně na RoubikeCoffe (areál Cukrkandl). Slyšet ho také můžete pravidelně v Charles Baru (Poděbrady). Spolupracuje s módními značkami Lindex a Desigual, event agenturou Mr. Jones, krásným resortem Diamond House u Kouřimi, nebo také se společností SKANSKA Reality a.s a určitě stojí za zmínku i The Prague Outlet u letiště.

VÍCE O LEOŠOVI ZDE

DJ na oslavu

DJ PETR

Petr je vynikající umělec, který kombinuje DJ produkci a hraní na housle. Housle, a jejich nádherný, čistý a romantický tón jsou ideální volbou k nástupu, gratulacím, večeři či slavnostnímu posezení. Na Vaší firemní party vytvoří neopakovatelnou atmosféru. Hra na housle je jedním z nejpopulárnějších nástrojů požadovaných pro všechny druhy oslav.

Peter se věnuje hře na housle již od svých čtyř let. Je natolik zkušeným profíkem, že ho žádný z Vašich požadavků nezaskočí. Dlouhodobě spolupracuje s žádaným českým zpěvákem Benem Cristovaem a legendární písničkářkou Lenkou Filipovou. Hraje převzatou i vlastní tvorbu a má již vydanou svou sólovou desku.

VÍCE O PETROVI ZDE

DJ HONZA

Výborný DJ na firemní party, se kterým budete maximálně spokojeni. V jeho hudebním repertoáru naleznete vše, co je potřeba k pořádné a velkolepé party. Dj na firemní večírek Honza, stejně jako většina našich DJs vlastní profesionální a velmi kvalitní techniku. Ozvučení a osvětlení bude tedy na vaší svatbě na top úrovni. Moderování Honzovi také není cizí a rád se ujme mikrofonu, když bude potřeba nebo když vycítí příležitost.

VÍCE O HONZOVI ZDE:

DJ Matouš

DJ MATOUŠ

Dj na firemní party Matouš je velmi sympatický, energický, upovídaný a pozitivně naladěný DJ. Zároveň mu nechybí profesionalita, kterou může potvrdit díky svým rozsáhlým zkušenostem z různých typů kulturních a společenských akcí. Jak on sám říká ,,bavit lidi ho baví“ :) Hraní má rád kdekoliv, ale  sezona firemních večírků patří k jeho nejoblíbenějším. Matouš má široký repertoár skladeb různých žánrů, proto ho nezaskočí žádné hudební přání. DJ Matouš je skvělá volba na vaší firemní party.

VÍCE O MATOUŠOVI SE DOZVÍTE ZDE: