VÍTEJTE

O MOJÍ PRÁCI

Jsem profesionální DJ na svatbu či firemní večírek a za sebou mám více jak 12 let zkušeností. Asi jako každý teenager jsem rád poslouchal hudbu a obcházel kluby. Po dokončení studií jsem při zaměstnání začal docházet do podniků, kde jsem se za pomocí zkušenějších a starších kolegů vše učil a sbíral zkušenosti.

Hraní se stalo mou vášní a velkým koníčkem. Postupem času se ze mne stal profesionální klubový DJ. Následně jsem se začal zaměřovat na svatby a soukromé akce.

Specializuji se na svatby, firemní párty, plesy či jiné soukromé akce. Zkušenosti mám i z akcí pro LGBT. Vidět mne můžete na Prague Pride, kde již třetím rokem jako DJ vystupuji. Rád hraji i na dětských oslavách či dětských dnech.

Mám velice rozsáhlý hudební repertoár, který zahrnuje ty největší hity od 60.let až po současnou hudební scénu, pop music nebo československé hity. Cizí mi není ani elektroswing, latino house, tek house, minimal. Díky své dlouholeté praxi mám velký hudební rozsah a dokáži vyhovět všem věkovým generacím.

Jsem rezidentem klubu Phenomen, pravidelně hraji v Dupexu a P.M.klubu. Znát mne můžete také z Termaxu, Rodea, K.U.baru, z Lávky, klubu Postel nebo Top Gearu. V součastnosti se věnuji především soukromým akcím.

Mezi mé dlouholeté klienty patří firma eBay, Česká spořitelna, ČSOB, firma Campingaz, Alkton Radisson blue, Casino Bonver, pravidelně hraji na Plese sestřiček pořádaném na pražském Žofíně, hrál jsem pro Ikem, hotel Don Giovanni a hotel Step nebo palác Lobkowitz.

Dj na svatbu Praha
Dj na svatbu

DJ PRO KAŽDOU AKCI

„Hraní mě naplňuje energií, kterou se snažím přenášet na lidi na tanečním parketě. Každá akce jakéhokoliv typu je pro mne jedinečná a vždy se snažím vydat ze sebe maximální výkon. K tomu neodmyslitelně patří perfektně nasvícený prostor a kvalitní zvuk. Jako správný DJ na svatbu či jinou akci vlastním profesionální aparaturu se světelnými efekty.“

V mé nabídce naleznete velké množství dalších služeb.

Využít můžete akční balíčky videem nebo vlastním profesionálním fotokoutkem, které mám v kombinaci s DJ na svatbu či firemní večírek za zvýhodněné ceny.

Pronajmout si můžete Polaroid nebo projektor s plátnem.

Spolupracuji pouze s ověřenými dodavateli a jsem schopen Vám zajistit téměř cokoliv, od skvělých fotografů, kameramanů, po koordinátorky a téměř jakoukoli zábavu na Vaši akci.

Absolvoval jsem moderátorský kurz na škole Applaus, kde jsem se dozvěděl vše o moderování.

Jsem vášnivý motorista, proto mi nedělá problém za Vámi cestovat po celé ČR.

Pokud si mne přejete kontaktovat s nezávaznou poptávkou, prosím informujte mne pomocí formuláře níže. Odpovím do 24h. V urgentních případech mne kontaktujte telefonicky.

Budu se těšit na spolupráci :)

LOGA FIREM, PRO KTERÉ JSEM MĚL ČEST ZAJIŠŤOVAT ZÁBAVU A HUDBU NA JEJICH AKCI