Páteční svatební večer na Grébovce

Druhý prázdninový pátek jsem hrál svatební párty v parku Grébovka. Pokud by toto místo někdo neznal, tak připomínám, že se jedná o zelenou oázu v rozšířeném centru Prahy. Park se nachází mezi královskými Vinohrady a Vršovicemi. Je umístěn v relativně strmém kopci, ale jeho zákoutí jsou prostě úžasná.

Naštěstí místo pro obřad a altán určený pro svatební mejdan jsou až v horní části parku, situovaný blíže k Vinohradům. Genialita tohoto prostoru je, že působí jako tichý a klidný ostrov, vytržený z hluku a ruchu velkoměsta s jeho zástavbou.

Svatebčané měli předsunutý oběd v prostředí luxusního hotelu Intercontinental. Teprve poté se přemístili do Grébovky. Zde proběhl obřad a po něm následovalo obecné svatební veselí. Možná se Vám zdá tento průběh zcela standardní, ale zde se musím zastavit. Ačkoliv počet svých odehraných svateb počítám už spíše na stovky než na desítky, poprvé jsem zažil, že už při nástupu novomanželů k obřadu zněl legendární DJ na svatbu Armin van Buuren. Byt´se jednalo o instrumentální pasáž, byla to pro mě vítaná změna oproti srdceryvným „cajdákům“ z hollywoodských romantických filmů.

Páteční svatební večer na Grébovce

Hudba jako v klubu

Novomanželé, sympatičtí čtyřicátníci, jsou fanoušky taneční hudby od milenia až po současnost. Proto se i večerní párty nesla v tanečních rytmech, což jsem si jako Dj odkojený klubovou scénou, náramně užil. Přiznejme si, že pokud působíte jako Dj v tanečních klubech, tak na svatbách si často připadáte jako Dr.Jekyll a Mr.Hyde. Aspoň co se týká proměny hudebního stylu. Nicméně vyhovět svým klientům musíte. Ta svatba je prostě jejich. V červencový pátek v parku Grébovka, to bylo jiné. Rodiče a všechno starší příbuzenstvo brzy vyklidili pole. Zůstali jen novomanželé a svatebčané, kteří byli častí návštěvníci akcí jako je Tommorrowland, Trancemission nebo Mácháč. Proto jsem si i na svatbě užil hraní jako v klubu.

Celý večer probíhal v báječné atmosféře, k čemuž přispělo i to, že novomanželé využili našeho balíčku DJ+fotokoutek. Díky čemuž si všichni svatebčané pořídili báječné fotky i s rekvizitami, za pomoci našeho fotokoutku Funbox.

Všem kolegům, kteří mají stejné hudební cítění, přeji, aby prožili podobně laděný svatební večer aspoň jednou za čas.

Více o autorovi ZDE

2022-10-17T12:12:34+02:00
Přejít nahoru