V prosinci jsem měl tu čest zažít svoji premiéru v krásném a téměř nově otevřeném podniku na Praze 1 v Dlouhé ulici v Moonclubu. V této části Prahy je nespočet podniků od restaurací, po bary a hudební kluby. Dá se říci, že Dlouhá je aktuálně pražským ekvivalentem legendární ostravské party ulice Stodolní. Moonclub je restaurace, club i lounge v jednom. Jde o zrekonstruovanou krásnou historickou budovu, která svým zákazníkům poskytuje kromě nádherného baru a tanečního parketu také výhled na noční oblohu. Každému tento zajímavý prostor doporučuji.

Moonclub je pastva pro oči. Od baru, po stěny či již zmíněný prosklený strop, díky kterému můžete za dobrého počasí pozorovat hvězdy. Hudební styl, který se v klubu hraje, míří spíše do RnB stylu, od latiny, reggeatonu a podobně. Pobyt zde Vám zpříjemní i profesionální personál, který Vám připraví skvělé drinky. Večery zde mají neopakovatelnou atmosféru

Premiéra v Moonclub
Premiéra v Moonclub

Má hudební produkce na tomto místě spočívala spíše v záskoku mého kolegy a kamaráda. Celý večer jsem si báječně užil. Vzhledem k tomu, že hudební kluby už tolik nevyhledávám, tak je velice příjemné, když si mne čas od času někdo do takového prostředí pozve a rád se na taková úžasná místa vracím. Věřím, že má premiéra v Moonclub nebude zároveň moje poslední vystoupení zde. Protože tento klub a jeho prostředí mne opravdu zaujaly.

https://www.moonclub.cz/