Pronájem fotokoutku

Kdy využít Fotokoutek?

V době, která přináší mnoho stresu, je potřeba nacházet si důvody k radosti. Člověk je tvor, který se potřebuje smát. A o Češích to platí dvojnásob. O radosti bylo například řečeno, že je nejlepším make-upem, nebo že srdce, které je radostné, působí jako lék.

Přemýšlíte o pronájmu fotokoutku pro vaše rodinné nebo firemní setkání? Jak ovlivňuje pronájem fotokoutku cena za rekvizity? Na jaké všechny události se fotokoutek hodí?

Jak fotokoutek funguje?

Jak takový fotokoutek funguje? Naše fotobudky přivezeme za místo, kde vaše setkání probíhá. Může jít o jakékoli místo v České republice, po domluvě i v Evropě. Součástí vybavení je připravený fotoaparát a velký výběr pozadí. Vybrat si můžete i rekvizity do fotokoutku.

Mezi nejčastěji používané rekvizity patří různé cedule do fotokoutku obsahující vtipné obrázky nebo nápisy. Samozřejmostí je i kvalitní tiskárna pro okamžitý tisk fotografií. Co všechno si můžete do našeho fotokoutku vypůjčit? Vybírat si můžete různé předměty, od legračních brýlí, škrabošek, boa, čelenek a tykadélek až vtipné nápisy do fotokoutku, srdce, klobouky nebo paruky. To vše vám bude v našem fotokoutku plně k dispozici a cenu zásadně neovlivňují.

Pronájem fotokoutku
Pronájem fotokoutku cena

Kam se fotokoutek hodí

Kde všude se dají služby fotokoutku využít? Upřímně, fantazii se meze nekladou, takže můžeme s lehkostí odpovědět: kamkoliv. Nejčastější události hodící se pro objednání fotokoutku jsou firemní setkání a teambuildingy, rodinná setkání nebo oslavy, fotokoutek na svatbu. Fotoboxy se objednávají i na maturitní plesy nebo školní akce. Ale služby fotokoutku si opravdu může objednat kdokoliv, kdo se chce zkrátka dobře pobavit.

Výhody fotokoutku

Jaké jsou hlavní důvody, proč byste měli o pronájmu fotokoutku uvažovat? Fotokoutek má tyto výhody:

  • Fotky máte okamžitě v ruce –Díky profesionální tiskárně na fotky nemusíte čekat týdny po vašem setkání. Vezmete si je hned. Hned, jak se vyfotíte. Vše zajistí kvalitní tiskárna. Díky tomu vám radostné vzpomínky neutečou.
  • Velké množství pozadí – Vybrat si můžete z mnoha šablon, jako jsou světoznámé a oblíbené snímky. Pozadí ale můžeme nastavit i z jakékoli vaší soukromé fotografie. Jednotlivá pozadí můžete okamžitě změnit podle toho, kdo se zrovna ve fotokoutku fotí.
  • Rekvizity – k dispozici jsou vám například legrační brýle, škrabošky, boa, tykadélka nebo balónky, vtipné nápisy, klobouky, srdce nebo paruky.
  • Zabavte ty nejmenší – protože se děti obvykle rády nefotí, vyzkoušejte náš fotokoutek jako způsob, jak je nadchnout a zabavit. Třeba je samostatné focení zaujme natolik, že to budou nakonec ony, kdo vás budou prosit, abyste je vyfotili.
Pronájem fotokoutku
Pronájem fotokoutku

Cenu za pronájem fotokoutku vám rádi sdělíme. Vždy se vyvíjí individuálně podle místa, kde má fotokoutek stát s předpokládaném množství fotografií, které se budou tisknout. Určitě se nám ozvěte a my vás připravíme cenu.