Nabízíme pronájem mobilního pódia na společenské akce. Pro stavbu podia využíváme variabilní systém německé firmy Nivtec. Tyto podia umožňují stavbu i v nerovném terénu. Výšku podia lze měnit až do výše 2m. Základní používaná deska pro pronájem podia je 2x1m. Tyto desky lze doplnit o desky 1x1m nebo 1×0,5m. Proto jsme schopni přizpůsobit rozměry podia dle požadavků klientů. Nejčastěji používané podium pro pronájem je velikosti 8x6m nebo 6×4, v závislosti na velikosti akce. Samozřejmostí je střešní konstrukce pro mobilní podia při venkovních akcích. Zastřešení provádíme za pomocí hliníkových konstrukcí od firmy TAF, která je absolutní špičkou v tomto oboru. Podium je připraveno k použití zvukové a světelné techniky, kterou jsme schopni také zajistit.

Pronájem podia

NIVTEC deska 2x1m

 

Využití mobilního podia

Využití mobilního pódia je velmi flexibilní. Naše podia lze použít pro akce ve vnitřních prostorech kulturních sálů, hotelů, restaurací, škol či sportovních hal. At´už se jedná o konference, módní přehlídky, koncerty, divadelní představení či jiné společenské, sportovní nebo kulturní události.

Pronájem mobilního podia je však využíván zejména pro venkovní neboli outdoorové akce. Máme za sebou hudební festivaly, koncerty, městské slavnosti, vinobraní, politické mítinky, sportovní akce či firemní teambuildingy.

pronájem podia ceník

Pronájem pódia CENÍK

Ceník pronájmu je pouze orientační. Cena závisí na termínu a požadavcích klienta. V ceně nejsou započítány náklady za dopravu a montáž, které účtujeme dle skutečných nákladům danou akci.

Za standardní venkovní akci  s podiem ze zastřešením účtujeme :

-velikost 6x4m    12 000,-  + doprava montáž

-velikost 8x6m     15 000,- + doprava a montáž

 

Rezervujte termíny pro pronájem mobilního pódia včas, zejména pokud plánujete akci o víkendu v období květen-září.