Scénické osvětlení prostoru

Scénické osvětlení prostoru je další možnost, co svým klientům nabízím, kromě klasického nasvícení prostoru. O co přesně jde? Scénické neboli architektonické osvětlení se využívá k nasvícení exteriérů a interiérů. Tato osvětlovací technika se dříve používala především k nasvícení divadelní scény. Postupem času začala pronikat i do ostatních oblastí a začala se též využívat při různých významných společenských událostech, mezi které samozřejmě patří i svatby, různé eventy nebo narozeninové oslavy. Světelné technika, které mám opravdu dostatek, dokáže kterékoliv místo či objekt zahalit do krásných pestrých barev. Tímto dotvoříme dokonalou a dech beroucí atmosféru, která umocní nezapomenutelné okamžiky Vašeho velkého dne.

Scénické osvětlení prostoru
Scénické osvětlení prostoru

Jak zatraktivnit prostor, je scénické nasvícení skvělou volbou

Na Vaší svatbě či večírku jsem schopen nasvítit sloupy, terasy, květiny, palmy, stromy, altánky, bazény a různé prostory. Prakticky vše, nač si člověk vzpomene, fantazii se meze nekladou. Beze sporu velkou výhodou scénického osvětlení je také to, že kromě svatební výzdoby dokáže i ne úplně zajímavý a oku lahodící prostor udělat skutečně atraktivním. Stačí si jen s barvami pohrát. Nabízím nejen RGB, ale i bílé světelné provedení. Vše záleží na domluvě a Vašich představách. Samozřejmě Vám v případě potřeby i velmi rád poradím.

Scénické osvětlení je příplatková služba. Jsem schopen nasvítit i velké prostory a zajistit tolik světelné techniky, kolik bude třeba.

Pokud si přejete, aby Vaše svatba, firemní večírek nebo oslava narozenin byla tak trochu jiná. A pokud chcete Vaše hosty příjemně překvapit a umocnit atmosféru tohoto výjimečného dne, tak s příchodem večera, až obloha potemní, rozsviťte všechna světla, tím udělejte Váš večer kouzelným a nezapomenutelným.

Scénické osvětlení spíše využívají firmy. Nejčastěji k nasvícení prostoru ve svých firemních barvách. Samozřejmě, ale není problém nasvítit svatbu či soukromé večírky. Pokud budete chtít své hosty opravdu oslnit. Vývoj světelné techniky letí vpřed mílovými kroky. Hlavně s nástupem LED technologií. Scénické osvětlení dodá oslavě nebývalý rozměr, na který jsme dříve nebyli zvyklí.

 

Více o autorovi ZDE

 

Scénické osvětlení prostoru
2022-10-16T23:05:46+02:00
Přejít nahoru