Místo na na svatbu Strnadovský mlýn

Strnadovský mlýn

Svatební místo Stradovský mlýn

Strnadovský mlýn je rodinná farma, nacházející se v opravdu krásném přírodním prostředí. Je umístěna nedaleko města Sedlčany na rozmezí okresů Benešov a Příbram. Proto je snadno dostupná i pro pražany.

Kdo by logicky nechtěl po oslavě cestovat, pro toho je připraveno v areálu mlýna ubytování. Jeho kapacita je dostatečná, proto je mlýn využíván kromě svateb i na školy v přírodě či firemní „teambuildingové“ akce.

Svatební obřad můžete mít blízko rybníka na malebné louce sekané do tvaru srdce či v sále Staré Mlýnice. Zde se konají hostiny v případě špatného počasí. Jinak většina oslav probíhá venku.

Strnadovský mlýn nabízí takřka ideální podmínky pro Vaši svatbu s dobrou dojezdovou vzdáleností od Prahy.

Místo na na svatbu Strnadovský mlýn
Místo na na svatbu Strnadovský mlýn

Strnadovský mlýn nabízí i jiné aktivity než je vycházka do zdejší okolní krásné přírody. Vyjížďka na koni, finská sauna na břehu rybníka, beach volejbal, lukostřelba, šipky, kulečník to jsou jen některé ze zdejších volnočasových aktivit. Strnadovský mlýn je i ideální základnou i pro vyjížďky na kolech. V blízkosti Strnadovského mlýna najdete také mnoho krásných hradů, zámků i zřícenin.

V areálu chovají i koně, poníky, ovečky, kozy, husy a mnohá další domácí zvířata. Spousta zábavy je připravena i pro vaše děti, které určitě nadchne dětská herna, houpačky, pískoviště či trampolína. Proto si můžete naplánovat svatební víkend a nejen jednodenní oslavu.