Každoročně vyprodaná akce BOAT PARTY Vysoké školy obchodní se konala ve středu 15.5.2019 na parníku Tyrš. A jako každý rok jsem na této lodní party nemohl chybět.

S Vysokou školou obchodní a jejich PartyStudentem, který zajišťuje komplexní realizaci universitních studentských eventů, spolupracuji již několik let. PartyStudent pořádá pro vysokoškoláky akce různého typu jako je například seznamovací kurz určený pro první ročníky VŠO, který se již několik let koná na Máchově jezeře nebo velká party konaná k zahájení akademického roku, která probíhá v jenom z nejznámějších klubů v Praze – Retro Music Hall, kde také jako DJ vystupuji. A v neposlední řadě už zmíněná akce Summer Boat Party na známém parníku Tyrš.

Summer Boat Party VŠO

Parník Tyrš kotví na Rašínově nábřeží a jeho kapacita dohromady činí 256 osob a v provozu je od dubna do října. Na parníku se nachází restaurace a bary. Vyplouvalo se ve 20.30h, ale na místě jsem musel být o 2h dříve kvůli kompletní přípravě a zapojení techniky. Řádně oblečen a vybaven horkým čajem jsem vyrazil do deštivého počasí. Ten den se počasí skutečně nevydařilo a všichni jsme se trochu obávali, jaká bude účast. K našemu překvapení se kolem osmé hodiny loď celkem slušně začala plnit. Studenti se nezalekli chladného počasí a vyrazili na tuto jedinečnou a krásnou plavbu Prahou. Díky zimě tekl alkohol proudem a po chvíli byl lodní parket plný tanečníků.

Kotvilo se ve 23.45h a i přes nepříznivé počasí to byla opět povedená party, kterou jsme si všichni pořádně užili.

Více o autorovi ZDE

FCB