Svatby roku 2019 končí, toto smutné sdělení, je bohužel krutá realita. Pro nás DJ´s je jediná útěcha, že se blíží sezóna firemních večírků. Kde se zase pěkně napakujeme J. Nyní Vám, ale chci několika větami sdělit zážitek z mojí poslední svatby letošního roku. Byla tak trochu netradiční.

V sobotu 19.10. se konala moje poslední svatba roku 2019. Má cesta vedla na krásnou Vysočinu do obce Kadov, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Po mém příjezdu, rozložení techniky a světel se začalo téměř ihned tančit. Poté, co zaznělo pár songů, jsem zjistil, že novomanželka je jedna z nejlepších tanečnic břišního tance v České republice. Tím pádem se břišní tanec tančil po celou dobu večerní party. K vidění bylo jak vystoupení novomanželky, tak i novomanžel musel ukázat, zda si dokáže vytancovat svoji nastávající.

DJ a taneční výstup obou novomanželů však nebyla jediná zábavy na svatební party. Na svatbu přijel i profesionální kouzelník z Brna, který předvedl jak komediální vystoupení (trapno magii), tak i skutečná kouzla, která ohromila nejen samotné publikum, ale i mě :-) Svatba byla veselá a poklidná a budu na ni velmi rád vzpomínat. Za DJs na svatbu jsem předvedl moderování, profesionální techniku a perfektně nasvícený prostor a samozřejmě hudební produkci. Odměnou mi byli nejen spokojení novomanželé a jejich hosté, ale také skvělé jídlo a nocleh :)

Krutou zimu přečkáme na firemních večírcích a jen co se oteplí, hurá na další svatby.

FCB

Svatby roku 2019 končí