Svatební hry na výběr peněz pro novomanžele je nenucená zábavná forma, pro přilepšení novomanželům.

Ženichovi a nevěstě se v jejich novém společném životě budou peníze určitě hodit. Jak si o ně ale říct způsobem, který nebude netaktní?

Máme pro vás tip na tři svatební hry, kterými se dá zábavným způsobem vyřešit. Ve všech případech jde o veřejnou dražbu na svatbě.

výběr peněz
výběr peněz

První tip – dražba druhého tance s nevěstou

První tanec samozřejmě musí patřit ženichovi. Proti tomu zkrátka nejede vlak. Ale ten druhý je velmi vzácný, protože jde o první tanec s novou paní mimo jejího manžela. Udělejte druhému tanci s nevěstou velkou reklamu. Popište všechny jeho výhody a výjimečnosti. Přehánějte. A pak začněte s veřejnou dražbou.

Začněte například na dvou stovkách. Můžete se dopředu domluvit s někým z přítomných kamarádů, že se cena vyšponuje minimálně k určité částce. A pak už nechte na přítomných hostech, kolik budou ochotni přihodit. Tahle svatební hra vás rozhodně nudit nebude.

Druhý tip – dražba prvních pěti nebo šesti kousků dortu

Pokud s tím bude ženich a nevěsta souhlasit a pokud budou součástí svatebního dortu i postavičky ženicha a nevěsty, pak tyto první kousky vydražte jako poslední. Mají nepředstavitelně vysokou hodnotu. Jsou jediní z celého dortu. Navíc jejich symbolika je naprosto exkluzivní.

S dražbou začněte dražením prvních tří nebo čtyř kousků horního patra dortu. Vydražujte je samostatně. O každý kousek se tak povede samostatný boj a díky tomu se dá pro novomanžele vybrat více peněz.

výběr peněz
výběr peněz pro novomanžele

Třetí tip –tajná dražba

Posledním třetím tipem hry na výběr peněz pro novomanžele je takzvaná skrytá neboli tajná dražba. Dopředu připravte například dvacet nebo i více kousků bonboniér, oblíbených nápojů alkoholických i nealkoholických, ovoce a každé z nich uveďte tajně jen určitým sloganem. V případě májky může jít o slogan „zlaté dědictví“. U balíčku kávy Jihlavanky o slogan „voní hezky“. Neříkejte a neukazujte, co se draží, jen ve větách používejte slogan, který pozorným napoví.