Svatební tombola

Svatební tombola

Svatební tombola na svatbu je skvělá svatební hra pro všechny věkové kategorie

Jste právě ve fázi příprav na vaši svatbu a chystáte si zábavu na svatbu? Zabavit hosty na svatbě není jednoduchý úkol a vždy se střetává s příznivci i odpůrci. Nenásilnou formou zábavy je určitě svatební tombola. Ale ne leda jaká tombola, ale vtipně pojatá. Že takovou neznáte? My vám ji rádi představíme.

Nejen že svatební tombola vám pomůže hosty zabavit na nějakou delší chvilku, ale také vybere i nějakou tu korunu navíc. Ano, lístky do tomboly se prodávají. Můžete si stanovit cenu za lístek, nebo ponechat na dobrovolném příspěvku. V tuto chvíli je to zcela na vás. O co se vlastně bude hrát? Aby celá hra byla pojatá zábavnou formou, budou i ceny do svatební tomboly netradičně tradiční. Co tím myslíme? Snadno vysvětlíme na několika příkladech. Ve hře může být Okružní jízda Prahou – což bude myšleno v pravém slova smyslu, protože vítěz získá dvě jízdenky na MHD. Jako další příklad může být Fotbalový zážitek v podobě oblíbených bonbonů Slavie. Fantazie se zde meze nekladou a kreativitě už vůbec ne. Proto je velice důležité, koho tímto důležitým úkolem pověříte.

Příprava svatební tomboly

Celková příprava celé tomboly je poněkud časově náročná. V případě, že máte po ruce svatební koordinátorku, není nic jednoduššího, abyste přípravou celé tomboly pověřili právě ji. O zábavu bude postaráno a vy se nebudete muset starat o veškeré detaily. Následně vám může pomoci i s prodejem lístků a moderováním celé soutěže. Skvělým lákadlem na tombolu bude i její zařazení do samotného harmonogramu či uvedení ve svatebních novinách, pokud budete tiskoviny připravovat.

Dalším důležitým krokem je načasování celé zábavy. Prodej lístků může probíhat i během celého svatebního dne, ideálně však po slavnostním obědě a již pár vypitých skleničkách sektu. Jestli vám svatbu neorganizuje svatební koordinátorka, nejvhodnější osobou pro prodej lístků může být sourozenec či svědek, který pojme celou akci zodpovědně. Průvodcem celé hry můžete zvolit vašeho DJe, který bude mít jistě i moderátorské schopnosti. Nicméně nezapomeňte i na asistentku, která bude případně ceny roznášet či předávat.

Vzhledem k rostoucí popularitě této zábavy naleznete na internetu nespočet tipů a nápadů, kterými se můžete nechat inspirovat. My vám vypíšeme několik doporučení níže a věříme, že právě vaše svatební tombola bude tou nezapomenutelnou.

Svatební tombola
Svatební tombola

Seznam dárků na tombolu:

1. Elixír mládí – dětský čaj

2. Směs tajných bylin – mini Becherovka

3. Striptýz na páteční večer – balíček svlékacích párků

4. Šicí stroj – Jehla a nit

5. Sušička na prádlo – šňůra a kolíčky

6. Poznávací zájezd pro 2 – jízdenky MHD

7. Božský klid – špunty do uší

8. Sada příborů – čínské hůlky

9. Fotbalové utkání – bonbony Slávie

10. Balík úsporných žárovek – balíček čajových svíček

11. Zahradní fontána – rozprašovač vzduchu

12. Láhev něčeho tvrdého – láhev plná kamínků

13. Plynová bomba – balení hrachu

14. Balíček na pevné nervy – balíček sladkostí

15. Domácí zvířátka – gumový medvídci

16. Cesta na vysočinu – salám Vysočina

17. Vyhlídkový let – energeťák Redbull

18. Bonboniéra – balení kostkového cukru

19. Dříví na zátop – párátka

20. Zlaté dědictví – paštika Májka

21. Navigace do auta – Mapa ČR (snad bude mít někdo starou) nebo za 100 Kč

22. Jazykový kurz – kočičí jazýčky

23. Překvapení – Kinder vajíčko

24. Kávová souprava

25. Scrable – písmenková polévka v sáčku

26. Italská večeře – špagety a kečup

27. Klíč k novému vozidlu – žeton do nákupního vozíku

28. Bublifuk pro celou rodinu – balení JARu

29. Akvárium – balení sardinek

30. Alarm – plastová píšťalka

Více o autorovi ZDE

FCB