DJ na svatbu

Dj na svatbu Praha – Radek Šiml

Pokud hledáte kvalitního DJ na svatbu na Váš jedinečný den, jsem tou správnou volbou.

„Hraní na svatbách se věnuji 10 let a patří mezi mé nejoblíbenější. Vždy je to pro mne veliká čest být součástí tak výjimečného dne, kterým svatba beze sporu je.“

Díky svým bohatým zkušenostem svatebního DJ, které jsem za ty roky nasbíral, Vám zajistím skvělou zábavu jak během dne, tak i během večerní párty. Mám rozsáhlý hudební repertoár a dokáži vyhovět každé věkové generaci včetně dětí.

Můj hudební playlist obsahuje ty největší hity od 60.let až po současnost. Samozřejmosí jsou i písničky na přání pro Vás a Vaše hosty. Zkušenosti mám i ze zahraničních svateb. Vždy se snažím, abych na Vaší svatbě přispěl k nezapomenutelnému zážitku ze svatebního dne.

Vedle neodmyslitelného hraní Vašich oblíbených písniček se rovněž můžete těšit na řadu zajímavých soutěží a her včetně moderování. Spolupracuji jen s ověřenými dodavateli. Na Vaše přání Vám doporučím profesionálního fotografa či kameramana, koordinátorku a dokáži zprostředkovat zábavu jakéhokoliv typu.

Ozvučení svatebního obřadu a produkce při svatební hostině

 • garantuji vysokou kvalitu zvuku
 • díky svému komplexnímu technickému vybavení spolehlivě ozvučím jakákoliv místa, včetně venkovních prostorů
 • světelné efekty
 • ozvučení obřadu včetně mikrofonů pro Vás a oddávajícího
 • poklidná hudba během svatební hostiny a dne
 • možnost si sestavit vlastní playlist či blacklist

Program odpolední zábavy

 • hudba během celého dne
 • moderování důležitých okamžiků v průběhu dne
 • moderování svatební zábavy, soutěží a her samostatně, či ve spolupráci se svědky nebo svatebčany

Večerní svatební párty

 • nepřetržitý proud Vaší oblíbené hudby z Vámi sestaveného playlistu
 • písničky na přání pro Vás a Vaše hosty
 • možnost karaoke a videodiskotéky ( promítání videoklipů na plátno )
 • pořádná párty až do rána :)
svatba DJ zábava

„Hraní mě naplňuje energií, kterou se snažím přenášet na lidi na tanečním parketě. Každá akce jakéhokoliv typu je pro mne jedinečná a vždy se snažím vydat ze sebe maximální výkon. K tomu neodmyslitelně patří perfektně nasvícený prostor a kvalitní zvuk. Jako správný DJ na svatbu či jinou akci vlastním profesionální aparaturu se světelnými efekty.“

Kromě světelný efektů se můžete těšit i na další technické pamlsky :) Jako svatební DJ vždy jezdím s pozitivní náladou a hraju si s efekty :) Nabízím také vlastní profesionální fotokoutek Funbox, který mám v kombinaci s DJ na svatbu za zvýhodněnou cenu.

Zkušenosti

Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top Gearu, klubu Postel nebo Duplexu.

Jsem DJ, který rozproudí nejen svatbu, ale i Váš firemní večírek nebo oslavu narozenin. Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, Ples setřiček pořádaný na pražském Žofíně, Stopka, Konica Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.

dj Radek Šiml - Praha