Svatba ve dvoře Seletice

V sobotu 6.6.2020 jsem se já, jako svatební DJ, konečně dočkal zahájení svatební sezóny 2020. Musím říci, že jsem rozhodně nebyl jediný, kdo to takto cítil. Podobně se vyjadřovali i moji kolegové z týmu našich DJ´s na svatbu.

Po dlouhém čekání, jsem se na svou první svatbu tohoto roku velmi těšil. I přesto, že klienti pár týdnů před svatbou uvažovali o změně termínu kvůli nastalé situaci s onemocněním Covid 19. Nakonec zůstali u původního data svatby. I přes vládní omezení co se času týče, jsme si všichni tuto svatbu náramně užili.

Obřad i celá svatba probíhala venku ve dvoře Seletice, kousek od Nymburka. Tento statek se pyšní chovem Piemonteského skotu, jehož maso je velice chutné, přeštických prasat a ovcí. Můžete se zde projet i na koních a ponících. Na zdejších lidech je vidět, že se o farmu hezky a s láskou starají. Zvířatům se zde daří, což se projevuje na kvalitě masa.

svatební obřad
Zahájení svatební sezóny 2020

Kolem 11h se na místo začali sjíždět první hosté a v tu chvíli jsem mohl odstartovat hudební produkci. Do obřadu, který začínal ve 13h, jsem pro svatebčany hrál příjemnou podkresovou hudbu. Za zmínku stojí, že během obřadu při příchodu ženicha zněla hudba z filmu Star Wars – The Imperial March ( Darth Vaders Theme ) :-) Nečekané překvapení hosty pobavilo. Musím říct, že tuto znělku jsem na svatbách při příchodu ženicha párkrát pouštěl a pokaždé to mělo u svatebčanů obrovský úspěch.

Po gratulacích následoval oběd. Protože jsme byli na statku, tak novomanželům místo tradiční polévky, personál naservíroval velkou porci masa :-) Po celý den nás doprovázelo nepříznivé počasí. Sluníčko nám moc nepřálo a v průběhu dne několikrát pršelo. To však nikomu nevadilo. I přes chladné počasí vydržela dobrá nálada do pozdních večerních hodin. Jedlo se, pilo a tančilo.

Jelikož to pro mne byla první svatba tohoto roku a i první hudební párty po vypuknutí pandemie, tak jako Dj na svatbu jsem se na tento den skutečně moc těšil a náležitě se na něj připravil. Už se nemohu dočkat dalších báječných svateb, které mne v následujících dnech a týdnech čekají. A do akce přijde i můj oblíbený Fotokoutek Funbox.