Dětská diskotéka v Modřanech

DJ na party vyrazil v neděli 9.10.2022 na dětskou diskotéku. Akce proběhla v areálu pohybového studia Cvič-it, které se nachází v pražských Modřanech.

Dětská diskotéka byla určena pro nejmenší děti, což není tak obvyklé. Ale nejmenší děti jsou tradičně to nejlepší a nejvřelejší publikum. V míře vrchovaté to platilo i na dětské diskotéce v Modřanech. Nálada byla naprosto báječná!

DJ Radek chrlil ty největší dětské hity, které roztančily všechny zúčastněné. Ve finále se do tance zapojil i DJ Radek, všechny animátorky a samozřejmě děti. Atmosféra strhla i maminky, které původně jen dohlížely na své ratolesti. Dětskou diskotéku si prostě užil úplně každý.

Dětská diskotéka a její význam pro nejmenší

Dětská diskotéka má svůj velký význam pro rozhýbání dětí, které v době covidu zůstaly zavřené doma, což mělo neblahý vliv na jejich vývoj. Tanec je jejich nejpřirozenější pohyb, při kterém se nejvíc, lidově řečeno, vyblbnou. Proto jsem rád, že jsem jako DJ na party, přispěl svým dílem pro dobrou věc.

Akce měla pozitivní ohlas, proto jsme se dohodli s pohybovým centrem Cvič-it, na jejím pravidelném opakování. Diskotéka pro nejmenší by měla probíhat v pohybovém centru, při každé vhodné příležitosti. Nejbližší termín je aktuálně mikulášská, která proběhne 4.12.2022. Pokud máte malé děti, jste všichni zváni.

Sám se také těším, protože dětská party je skvělá zábava i pro Dj. Děti bezvadně reagují na všechny impulsy, proto si diskotéky užíváme i my dospělí. Věřím, že opět bude stejně pozitivní nálada jako v říjnu.

Závěrem

Závěrem se zmíním krátce i pohybovém studiu Cvič-it. Je to jedinečný projekt dvou mistryň v pole sportu Nikol Heyrovské a Petry Kijonkové. Studio se zaměřuje na moderní pohybové aktivity jako je zumba, pole dance, aerial hoop, swing, jogalátes, jógu, cvičení na míčích či jen všeobecnou pohybovou průpravu pro děti. Samozřejmě je studio zaměřené jak na děti, tak na dospělé. Možnost udělat něco pro své zdraví si prostě najde každý.

DJ Radek