DJ na svatbu

Dj na svatbu ceník

Pokud hledáte kvalitního svatebního DJ na Váš jedinečný den, jsem tou správnou volbou.

„Hraní na svatbách se věnuji 10 let a patří mezi mé nejoblíbenější. Vždy je to pro mne veliká čest být součástí tak výjimečného dne, kterým svatba beze sporu je.“

DJ na svatbu cena/ceník

Pro vaši lepší představu, jak se pohybují ceny našich svatebních DJs, jsme pro vás níže sepsali informace se základním ceníkem.

Ceny se u jednotlivých DJs mohou lehce lišit. Cena se vždy odvíjí od délky hudební produkce a vzdálenosti do místa vaší svatby. DJ se snažíme vybírat a doporučovat tak, aby se co nejvíce snížili náklady za dopravu.

Berte prosím v potaz to, že ceny jsou pouze orientační. Záleží také na zkušenostech konkrétního DJ a samozřejmě i na celkové náročnosti a vašich požadavcích.

Cena DJ na svatbu

· Hudební produkce 800 – 1300kč/h

· Doprava 3 – 8 Kč/km

Cena obsahuje základní techniku, která je dostačující pro středně velkou svatbu zhruba o 80 lidech.

– REPRO 2x800W

– Světelné efekty

– Mikrofon

V konečné ceně je vždy zahrnuto nazvučení obřadu, moderování svatební zábavy a důležitých okamžiků v průběhu celého dne, montáž a demontáž techniky trvající dle náročnosti zhruba 1 – 2h, předsvatební schůzku s DJ.

Příplatkové služby

· Možnost prodloužení zábavy – každá další započatá hodina je účtována sazbou 1000kč

· Subwoofer –

· Mlha –

· Repro navíc –

· Instax –

· Projektor s plátnem –

· Karaoke –

· Fotokoutek –

Neváhejte a zašlete nám nezávaznou poptávku přes náš formulář níže. Aby byla cenová kalkulace co nejpřesnější, do poznámky prosím uveďte přibližný čas, od kdy do kdy byste si služby DJ přáli využít. Inspiraci na svatební zábavu můžete čerpat zde

DJ na svatbu

Ozvučení svatebního obřadu a produkce při svatební hostině

 • garantuji vysokou kvalitu zvuku
 • díky svému komplexnímu technickému vybavení spolehlivě ozvučím jakákoliv místa, včetně venkovních prostorů
 • světelné efekty
 • ozvučení obřadu včetně mikrofonů pro Vás a oddávajícího
 • poklidná hudba během svatební hostiny a dne
 • možnost si sestavit vlastní playlist či blacklist

Program odpolední zábavy

 • hudba během celého dne
 • moderování důležitých okamžiků v průběhu dne
 • moderování svatební zábavy, soutěží a her samostatně, či ve spolupráci se svědky nebo svatebčany

Večerní svatební párty

 • nepřetržitý proud Vaší oblíbené hudby z Vámi sestaveného playlistu
 • písničky na přání pro Vás a Vaše hosty
 • možnost karaoke a videodiskotéky ( promítání videoklipů na plátno )
 • pořádná párty až do rána :)
DJ na svatbu

„Hraní mě naplňuje energií, kterou se snažím přenášet na lidi na tanečním parketě. Každá akce jakéhokoliv typu je pro mne jedinečná a vždy se snažím vydat ze sebe maximální výkon. K tomu neodmyslitelně patří perfektně nasvícený prostor a kvalitní zvuk. Jako správný DJ na svatbu či jinou akci vlastním profesionální aparaturu se světelnými efekty.“

Kromě světelný efektů se můžete těšit i na další technické pamlsky :) Jako svatební DJ vždy jezdím s pozitivní náladou a hraju si s efekty :) Nabízím také vlastní profesionální fotokoutek Funbox, který mám v kombinaci s DJ na svatbu za zvýhodněnou cenu.

Jako DJ na svatbu jsem hrál po celém území České republiky

Na svatbách jsem hrál po celém území republiky. Mimo jiné na hradě Karlštejn, zámku Troja, zámku Dobříž, v Martinckém paláci, ve Všeticích, v chateau St. Havel, St. Clara futura, v Alkronu, restaurace Mánes, Modrý mlýn, ve Villa Lanna, na Konopišti a Petřínských terasách, v Pavilónu Grébovka, v Hlubočepském zámku, v St. Třebešice, hotel The Mark, hotel Mandarin a na mnoha dalších kouzelných místech.

Zkušenosti

Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top Gearu, klubu Postel nebo Duplexu.

Jsem DJ, který rozproudí nejen svatbu, ale i Váš firemní večírek nebo oslavu narozenin. Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, Ples setřiček pořádaný na pražském Žofíně, Stopka, Konica Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.