DJ na svatbu Hradec Králové

Dj na svatbu Hradec Králové – Radek Šiml

Pokud hledáte kvalitního svatebního DJ na Váš jedinečný den, jsem tou správnou volbou.

Víte, proč se o Hradci Králové říká, že je „Salónem republiky“? Víte, proč si ho zamilovali velikáni jako Santini, Lurago nebo Josef Gočár? Proč v něm často a opakovaně pobývaly české královny Eliška Pomořanská a Eliška Rejčka? Protože v Hradci se zkrátka krásně žije. Přijedu jako svatební DJ Hradec Králové na jakékoli místo Královéhradeckého kraje. Když to zajistíte, tak třeba i na Sněžku. Jako profesionální svatební DJ pracuji už více jak deset let.

Jako DJ na svatbu Hradec Králové nabízím zábavu celý svatební den – záleží jen na vás, kde všude budete chtít mít hudbu. Můžete mě využít už při samotném obřadu. Hudba na svatby, kterou nabízím, je pro vás pečlivě připravena na celý odpolední i večerní čas. Bude mi ctí přijmout úlohu moderátora programu. Nabízím vám skladby z období šedesátých let minulého století až do současnosti. Hudba na svatbu se může servírovat pro všechny věkové kategorie, jak pro ty nejmenší, tak i ty věkem starší. Každý dostane svůj šálek čaje. K dispozici můžete vybírat z více jak pět tisíc skladeb.

Nabídnout vám mohu i komplexní balíček všech profesionálních profesí nutných pro svatební zábavu – od svatebního DJ až profesionálnímu fotografovi, kameramanovi až ke koordinátorce celého svatebního dne. Udělám maximum pro to, abych vám zajistil nezapomenutelnou zábavu, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Svatba přeci musí být výjimečným dnem.

DJ na svatbu Hradec Králové

Ozvučení svatebního obřadu a produkce při svatební hostině

 • garantuji vysokou kvalitu zvuku
 • díky svému komplexnímu technickému vybavení spolehlivě ozvučím jakákoliv místa, včetně venkovních prostorů
 • světelné efekty
 • ozvučení obřadu včetně mikrofonů pro Vás a oddávajícího
 • poklidná hudba během svatební hostiny a dne
 • možnost si sestavit vlastní playlist či blacklist

Program odpolední zábavy

 • hudba během celého dne
 • moderování důležitých okamžiků v průběhu dne
 • moderování svatební zábavy, soutěží a her samostatně, či ve spolupráci se svědky nebo svatebčany

Večerní svatební párty

 • nepřetržitý proud Vaší oblíbené hudby z Vámi sestaveného playlistu
 • písničky na přání pro Vás a Vaše hosty
 • možnost karaoke a videodiskotéky ( promítání videoklipů na plátno )
 • pořádná párty až do rána :)
DJ na svatbu Hradec Králové

Kromě světelný efektů se můžete těšit i na další technické pamlsky :) Jako svatební DJ vždy jezdím s pozitivní náladou a hraju si s efekty :) Nabízím také vlastní profesionální fotokoutek Funbox, který mám v kombinaci s DJ na svatbu za zvýhodněnou cenu.

Jako DJ na svatbu jsem hrál po celém území České republiky

Na svatbách jsem hrál po celém území republiky. Mimo jiné na hradě Karlštejn, zámku Troja, zámku Dobříž, v Martinckém paláci, ve Všeticích, v chateau St. Havel, St. Clara futura, v Alkronu, restaurace Mánes, Modrý mlýn, ve Villa Lanna, na Konopišti a Petřínských terasách, v Pavilónu Grébovka, v Hlubočepském zámku, v St. Třebešice, hotel The Mark, hotel Mandarin a na mnoha dalších kouzelných místech.

Zkušenosti

Vídat mne můžete v několika pražských klubech. Jsem rezidentem klubu Phenomen. Znát mne můžete také z Rodea, P.M. klubu, Lávky, Termaxu, Top Gearu, klubu Postel nebo Duplexu.

Jsem DJ, který rozproudí nejen svatbu, ale i Váš firemní večírek nebo oslavu narozenin. Jedny z mých referencí jsou např. pro Českou spořitelnu, ČSOB, Ebay, Národní dům na Vinohradech, Alkton Radisson blue, Casíno Bonver, Ikem, Ples setřiček pořádaný na pražském Žofíně, Stopka, Konica Minolta, welnes hotel Step, Don Giovanni hotel, Campingaz, City lab, JPS, AV media, Schwarzkopf, Starbucks, Defend Insurance, Tesco, Taylor Wessing, Desigual, 2N TELEKOMUNIKACE či hokejový tým Slavie Praha.

DJ na svatbu Hradec Králové