Kdo je Top?

Hodnocení nejlepších DJs na světě je velmi subjektivní, ale zde je 10 DJs, kteří jsou obecně považováni za nejlepší na světě:

 1. Martin Garrix

 2. Dimitri Vegas & Like Mike

 3. David Guetta

 4. Armin van Buuren

 5. Tiësto

 6. Calvin Harris

 7. Afrojack

 8. Oliver Heldens

 9. Don Diablo

 10. Steve Aoki

Tento seznam se může každého nabídnout v závislosti na preferencích jednotlivce a na aktuální situaci na světové scéně elektronické hudby.

 1. Martin Garrix: Martin Garrix je nizozemský DJ a producent, který začal s produkcí elektronické hudby ve svých 16 letech. V roce 2013 vydal hitový singl „Animals“, který se stal celosvětovým hitem a mohl mu vydat debutové studiové album „+x“ v roce 2021. Garrix také vlastní hudební vydavatelství „STMPD RCRDS“. Za svou zásluhu získal mnoho ocenění, včetně tří cen MTV Europe Music Awards a dvou cen International Dance Music Awards.Top 10 DJs na světě
 2. Dimitri Vegas & Like Mike: Dimitri Vegas & Like Mike jsou belgičtí bratři, kteří spolu tvoří DJský duet. Začali svoji kariéru v roce 2007 a rychle se stali velmi populárními v elektronické taneční hudbě. V roce 2010 vydali svůj první singl „La Vita“, ale skutečný průlom přišel v roce 2011 s hitem „The Way We See the World“. Od té doby se stali jedněmi z nejžádanějších DJů na světě a vystupovali na mnoha velkých akcích, jako jsou Tomorrowland, Ultra Music Festival a Creamfields. Získali také několik ocenění, včetně dvou cen International Dance Music Awards a ceny za nejlepší belgického umělce na MTV Europe Music Awards.
 3. David Guetta: David Guetta je francouzský DJ a producent, který je znám svými chytlavými a tanečními hity. Začal svoji kariéru v 80. letech, ale průlom přišel až v roce 2009 s albem „One Love“, které obsahovalo hity jako „When Love Takes Over“ a „Sexy Bitch“. Od té doby vydal řadu dalších úspěšných alb a spolupracoval s mnoha dalšími umělci, jako jsou Sia, Nicki Minaj a Justin Bieber. Získal mnoho ocenění, včetně dvou cen Grammy a několika cen MTV Europe Music Awards.Top 10 DJs na světě
 4. Armin van Buuren: Armin van Buuren je nizozemský DJ a producent, který je znám pro své trance hity. Začal svoji kariéru v 90. letech a rychle se stal jedním z nejúspěšnějších DJů světa. V roce 2007 získal titul nejlepšího DJ na světě od prestižního časopisu DJ Magazine a držel ho celkem pětkrát. Vydal mnoho úspěšných alb a spolupracoval s mnoha dalšími umělci, jako jsou Trevor Guthrie, Sharon den Adel a Adam Young. Získal také mnoho ocenění, včetně tří cen International Dance Music Awards a několika cen MTV Europe Music Awards.
 5. Tiësto: Tiësto je nizozemský DJ a producent, který začal svoji roli v 90. letech. V roce 2004 se stal prvním DJem, který hrál na Olympijských hrách, a od té doby se stal jedním z největších a nejúspěšnějších DJů na světě. Vydal řadu úspěšných alb a spolupracoval s mnoha dalšími umělci, jako jsou Dzeko, KSHMR a Justin Bieber. Získal několik ocenění, včetně ceny Grammy za remix skladby Johna Legenda „All of Me“ a cen International Dance Music Awards.Top 10 DJs na světě
 6. Calvin Harris: Calvin Harris je skotský DJ, producent a zpěvák, který je známý svými tanečními hity. Začal svoji kariéru v roce 2007 a rychle se stal jedním z nejžádanějších DJů na světě. Vydal mnoho úspěšných alb a spolupracoval s mnoha dalšími umělci, jako jsou Rihanna, Dua Lipa a Ellie Goulding. Získal mnoho ocenění, včetně čtyř cen Grammy a několika cen MTV Europe Music Awards.
 7. Afrojack: Afrojack je nizozemský DJ a producent, který je známý pro své taneční a electro house hity. Začal svoji kariéru v roce 2007 a rychle se stal jedním z nejžádanějších DJů na světě. Vydal mnoho úspěšných alb a spolupracoval s mnoha dalšími umělci, jako jsou Chris Brown, Pitbull a David Guetta. Získal několik ocenění, včetně ceny Grammy za remix skladby Madonny „Revolver“ a ceny International Dance Music Awards.
 8. Oliver Heldens: Oliver Heldens je nizozemský DJ a producent, který je známý svými deep house a future house hity. Začal svoji kariéru v roce 2013 a rychle se stal jedním z nejoblíbenějších DJů světa. Vydal mnoho úspěšných alb a spolupracoval s mnoha dalšími umělci, jako jsou Becky Hill, Tiësto a Riton. Získal několik ocenění, včetně ceny International Dance Music Awards a ceny DJ Mag Top 100 DJs.
 9. Don Diablo: Don Diablo je nizozemský DJ a producent, který je známý svými tanečními a electro house hity. Začal svoji kariéru v roce 2005 a rychle se stal jedním z nejúspěšnějších DJů na světě. Vydal mnoho úspěšných alb a spolupracoval s mnoha dalšími umělci, jako jsou Khalid, Zara Larsson a Diplo. Získal několik ocenění, včetně ceny International Dance Music Awards a ceny DJ Mag Top 100 DJs.
 10. Steve Aoki: Steve Aoki je americký DJ a producent, který je známý svými electro house a dubstep hity. Začal svoji kariéru v roce 1996 a rychle se stal jedním z nejžádanějších DJů na světě. Vydal mnoho úspěšných alb a spolupracoval s mnoha dalšími umělci, jako jsou BTS, Louis Tomlinson a Daddy Yankee. Získal několik ocenění, včetně ceny Billboard Music Award a DJ Mag Top 100 DJs.steve aoki

 

Většina z těchto DJů má velmi bohatou kariéru a získala mnoho ocenění a uznání v průběhu let. Jejich hudba oslovuje miliony fanoušků po celém světě a často vystupují na velké akce a festivaly, jako jsou Tomorrowland, Ultra Music Festival a Coachella. Každý z těchto DJů má svůj vlastní styl a zvuk, ať už je to Martin Garrix s jeho electro house rytmy nebo Armin van Buuren s jeho trancovými melodiemi. Jedno je však jisté – všichni tito DJové se řadí mezi nejlepší na světě a jejich hudba baví miliony fanoušků po celém světě.