DJ na svatbu Radek Šiml pro rok 2022 je skoro plně rezervován a zbývají už jen poslední volné soboty. Páteční termíny a termíny v týdnu, jsou stále volné. Pokud novomanželé budou chtít ušetřit peníze, tak doporučuji spíše svatbu uskutečnit v týdnu. Výhodou je dostupnost dodavatelů, míst ale i cena je někde jinde. Další z výhodných termínů bývají svatby v lednu, únoru a i málo kdy je svatba také v březnu.

Léto a teplo má velkou přidanou hodnotu a jistě je to mnohdy i komfortnější. Vždy jsem tvrdil, že jarní, podzimní nebo zimní svatby, jsou daleko, více živější. Prostory s obrovskou zahradou nebo velký sál, sice mohou působit honosněji, ale pokud máte prostor, kde se dělají svatby pro 200 lidí, tak pro 70 lidí to nebude to pravé ořechové. Výhodou svatby v březnu je, že kuřáci dlouho nezůstávají venku a zbytečně nenabalují nekuřáky, jak to vídám na letních svatbách. Svatba v lednu nebo únoru, může mít kouzlo sněhu a pro nevěsty jsou krásně slušivé kožíšky, samozřejmě z opravdového zvířete  a cenu, která je přijatelná.

Dj Radek

Menší report za dobu covidu

Zájem o hudební produkci na svatbách mírně poklesl. Novomanželé si nechávají zadní vrátka, protože nikdo přesně neví opatření, jaké budou v termínu jejich svatby. Objednávky v covidové době, jsou slabší a není se čemu divit. Vláda nám naši práci omezuje a nenechá nás v poklidu pracovat. Svatby se přesouvají, nebo ruší, a my DJové nemáme práci. Věřím, že až se přežene aktuální omikronová vlna, už bude vše „free“! Tedy, že již nebudou žádná opatření, která mnohdy postrádají logiku.

Pak se snad vrátí doba, kdy bylo zalito sluncem. A svatební hostiny budou probíhat ve stejné atmosféře a intenzitě jako před covidem. To je mé přání, pro vás, kdo plánujete svatbu, jakožto i pro nás, kdo se svatbami zabýváme profesně.

Dj Radek Šiml

DJ na svatbu pro rok 2022, co dát svatbu v týdnu?

Více o autorovi ZDE

FCB