Silvester 2019 jsem trávil, tak jako tradičně, prací .Byl jsem angažován do nově zrekonstruovaného luxusního hotelu Republika, který se nachází jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Tento krásný designový hotel byl otevřen 15.dubna 2019 a disponuje restaurací, kavárnou a wellness centrem. Pro aktivní hosty je součástí hotelu i fitness studio. Při příchodu do hotelu na Vás dýchá nezaměnitelná atmosféra, samotné prostředí hotelu je velice zajímavé, elegantní a naprosto skvostné.

Pro ty, kdo by chtěli o hotelu vědět ještě více, přikládám odkaz na jeho webové stránky: https://www.hotelrepublika.cz/cz/

Oslava příchodu Nového roku

Oslava příchodu Nového roku probíhala v menší útulné restauraci s kavárnou a byla určena jak pro hotelové hosty, tak i pro veřejnost. Hosté byli převážně zahraniční, ale našlo se zde i pár místních. Vše vonělo novotou, protože hotel je v provozu jen o něco málo více, než půl roku. Hotel na Vás udělá okamžitý dojem. Přijel jsem do hotelu pořádně vybaven.

Kromě hudby si vedení hotelu přálo pronajmout i fotokoutek FunBox, který byl umístěn do kavárny. Zde se hosté v průběhu večera fotili a v naprostém poklidu se prostřídali. Odnesli si tak sebou pěknou vzpomínku na rozlučku se starým rokem. Tak jak je to, při využití fotokoutku, pravidlem.

Já jsem byl se svým DJ pultem v restauraci, kde jsem zpočátku pouštěl spíše podkresovou hudby. V průběhu večera se postupně začalo tančit a zazněli i písničky na přání. Celý večer vygradoval s příchodem nového roku. Půlnoční euforie se přenesla takřka na všechny hosty. A pravá novoroční party se rozjela.

Po celou dobu byl k dispozici teplý i studený raut. Pilo se převážně, jak jinak, než šampaňské. Celá party se nesla v příjemném klidném duchu a končili jsme brzy nad ránem. Od doby, co působím jako Dj na oslavu, jsem v akci každý Silvester. Letošní v hotelu Republika byl jeden z nejvydařenějších. Pevně věřím, že si zde ještě někdy své vystoupení zopakuji.

Více o autorovi ZDE

FCB

Silvestr 2019 v hotelu Republika